X

Filtruj według

Sposób zawieszenia
Wys. firany lub zasłony
Szer. firany lub zasłony
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Zasłony wysokość 250 cm

Pokaż 32 z 364 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Długie zasłonki to ponadczasowy element wielu aranżacji. Dzięki nim pomieszczenie staje się przytulne, ciepłe i eleganckie. Zasłony do podłogi zapewniają prywatność, chroniąc przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów i przechodniów. Ponadto takie model chronią przed nadmiarem światła, umożliwiając spokojne zasypianie nawet w ciągu dnia. Zasłony zaciemniające, półzaciemniające i dekoracyjne pasują zarówno do wnętrz utrzymanych w stylu minimalistycznym i skandynawskim, jak i w stylu glamour, w którym główną rolę grają luksusowe dodatki.

Romantyczne, długie zasłony do sypialni

Romantyczne długie zasłony są niezawodnym wyborem do sypialni. Dzięki nim w sypialni zapanuje intymna, przytulna atmosfera, która pomaga zapaść w głęboki sen i sprzyja czułościom. Zasłonki wykonane z zaciemniających materiałów są niezastąpione zarówno w mieszkaniach, jak i w domach jednorodzinnych - wystarczy zawiesić je w oknach, a każdego wieczora będzie można cieszyć się z pełnej prywatności.

Zasłony do podłogi na okna balkonowe i tarasowe

Długie zasłony są odpowiednim wyborem do ozdobienia okien tarasowych i balkonowych. Dzięki długości do podłogi zasłaniają całe okno, odcinając dopływ światła lub zapewniając więcej intymności wewnątrz pomieszczenia. Zasłony na okna balkonowe i tarasowe są wyposażone w przelotki, dzięki którym łatwo odsłania się i zasłania okno w ciągu dnia. Przelotki dodatkowo niwelują potrzebę marszczenia zasłon, dlatego ich montaż jest łatwy i szybki nawet w wysokim pomieszczeniu.

Zasłony 250 cm - intensywne kolory i wyraziste wzory

Czerwone, niebieskie, grafitowe, a może zielone? Zasłony długie są dostępne niemalże w każdym kolorze tęczy. Można postawić zarówno na ponadczasowe odcienie, takie jak beż lub grafit, jak i zdecydować się na żywe zielenie lub pomarańcz. Do wyboru ma się również stylowe zasłony w poziome paski, które są oryginalnym akcentem dekoracyjnym do nowoczesnego wnętrza. Wśród długich zasłon na uwagę zasługują też modele z dekoracyjnymi wzorami, wyciętymi przy użyciu technologii laserowej.