Filtruj według

Szer. firany lub zasłony
Wys. firany lub zasłony
Sposób zawieszenia
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Firany do pokoju dziecięcego

Pokaż 32 z 40 przedmiot(ów)

Firanki potrzebne są nam w każdym pomieszczeniu. Dzięki nim możemy nie tylko udekorować okno, ale też zachować większą prywatność. Jednak wbrew pozorom firanki nie muszą być tylko śnieżno białe i opadać aż do podłogi. A zwłaszcza nie w pokoju dziecięcym. Akcesoria, które wybierzemy do urządzenia pokoju dla dziecka powinny być tak samo kolorowe, jak i zabawki. Gdy szykujemy pokój dla starszego dziecka nawet firanki powinni dorosnąć razem z nim i z zabawnych, frywolnych, zmienić się w bardziej eleganckie, ale nie do końca sztywne.

W naszym sklepie znajdą Państwo ogromny wybór firan, które świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu. W tym oferujemy naprawdę wiele ciekawych wzorów firan do pokojów dziecięcych. Obojętnie czy urządzamy pokój dla niemowlaka, czy dla pięciolatka, a nawet dla nastolatka. U nas z powodzeniem będzie można znaleźć wzory firan, które świetnie sprawdzą się w pokojach dziewczynek i chłopców.

To co wyróżnia nasze firany, to możliwość znalezienia wybranego wzoru w kilku rozmiarach czy w odmiennej kolorystyce. Popularne firany INES dostaną Państwo w kilku wariantach kolorystycznych a więc bez najmniejszego problemu można znaleźć firankę o idealnym wzorze czy wymiarze również w ulubionym kolorze dziecka. Z kolei firany AHSLEY popularne ze względu na wzór w kolorowe pasy występują nawet w większej ilości wersji kolorystycznych od eleganckiego szarego, po intensywny pomarańczowy. Dziewczynkom mogą spodobać się firany w kwiaty. U nas są to między innymi modele SCARLETT i MEGAN. A nawet możemy zaoferować firany ozdobione serduszkami czy cyrkoniami. Ciekawym wyborem są też firany z motywem ombre, które również występują w kilku wariantach kolorystycznych.

Każde okno jest inne, dlatego staramy się dostarczać produkty o różnych wymiarach, aby pasowały one idealnie do większości karniszy. Dostępne są firany w najbardziej popularnych rozmiarach, jak: 145x250cm, 400x160cm,  520x160cm,  60x130cm i  60x250cm. Dlatego niezależnie czy mamy wysokie, ale wąskie okna, czy też szerokie, ale chcemy, aby firana była krótka, z powodzeniem znajdziemy idealny model, który okryje okno. Nasze firany można wieszać na różny sposób. Może to być zawieszenie na żabkach, haczykach czy też nawleczenie na karnisz. Każda firana ma podany sposób mocowania, dzięki temu przed zakupem będzie wiadomo, na jaki rodzaj karnisza dany model będzie się najbardziej nadawał.

Firany do pokoju dziecięcego nie muszą być nudne i wisieć, po prostu, żeby osłaniały okno. Dzięki ciekawym wzorom na firanach, jak serduszka, kwiaty, flamingi, a nawet wzory geometryczne, mogą być ciekawą dekoracją, na które dziecko będzie patrzeć z przyjemnością. Jednocześnie firany są szyte w taki sposób, aby nie zasłaniać światła dziennego, a jedynie lekko je przygaszać, aby nie raziło w oczy. Firany mogą być nie tylko ładnym dodatkiem wystroju wnętrza, ale przede wszystkim pełnią funkcję ochrony przed światłem z zewnątrz, a nawet insektami, które latem mogą wpadać przez otwarte okno. A przede wszystkim zapewniają nam prywatność.