X

Filtruj według

Sposób zawieszenia
Wys. firany lub zasłony
więcej... mniej
Szer. firany lub zasłony
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Komplety firan

Pokaż 32 z 186 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Salony, kuchnie, jak i inne pokoje – jakkolwiek wszystkie one mają na co dzień inne funkcje. Jednak łączą się potrzebą estetyki, przejrzystości i widoczności. Wszystkie te warunki spełnia odpowiednio dobrany komplet firan, a w naszym sklepie oferujemy Ci różnorodność, która potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta. Każda z firan pomoże w udekorowaniu mieszkania właśnie tak, jak tego pragniesz, niezależnie od stylu aranżacji.

Gotowe komplety firan z zasłonami – dlaczego warto?

Firany mają wiele zastosowań, a jedną z najważniejszych z nich jest prywatność, którą oferują. Estetyka jest ważna, jednak to możliwość osłonięcia się przed światem sprawia, że zestaw firan będzie świetnym wyborem. W ten sposób nie trzeba się obawiać, że ludzie przechodzący od zewnątrz będą przyglądali się naszemu codziennemu życiu.

Jest to również bardzo prosty sposób na ocieplenie wnętrza, które będzie wydawać się o wiele bardziej kojące dla oka. To właśnie dzięki nim twarde obrysy okien i ścian zostają zmiękczone, co wpływa pozytywnie na wydźwięk pomieszczenia. Świetnie pokazuje to nowoczesne komplety firan, które idealnie nadają się do pokojów dziennych, jadalni, a nawet sypialni, otulając wnętrze domowym ciepłem i przytulnością, o które tak trudno.

Odpowiednio dobrany komplet firan i zasłon pomoże w zintensyfikowaniu wszystkich tych elementów, dodając jeszcze prywatność nocną. Piękne kontrasty, które mogą tworzyć ze sobą obie kreacje, będą świetnym sposobem na dopełnienie wnętrza.

Komplety firan i zasłon do salonu – co wybrać?

W naszej kolekcji znajdziesz wiele różnych zestawów firan, jednak czasem trudno zdecydować się na coś konkretnego. Warto wtedy dokładnie zastanowić się, jaki wydźwięk chciałbyś wprowadzić do swojego mieszkania.

Jeśli pragniesz wprowadzenia przytulności, warto pomyśleć o komplecie firan, który swoją kompozycją kwiatową pozwoli poczuć się, niczym w starym, pięknym domu na wsi. Jego lekki, biały woal, który zakończony został gipiurą, pięknie wplata się w gruby, szary materiał, który ozdobiony został kwiatowymi elementami.
Warto pamiętać, że wybierając komplety firan z zasłonami, należy zwrócić uwagę na ich dobrą koordynację między sobą. Ważny jest kontrast, bez którego bardzo trudno będzie o odpowiednie wrażenia estetyczne. Świetnym sposobem jest wybór zasłon delikatnie ciemniejszych od ściany, a firanek – z lekka od niej jaśniejszych.

Gotowe komplety firan i zasłon do kuchni – najwyższa jakość gwarantowana!

Każdy komplet firany i zasłony, który oferujemy, jest wykonany z materiałów, które nie tylko posłużą na długi czas, ale również będą bardzo proste w pielęgnacji, jak i montażu.

Najczęściej spotkasz się u nas z instalacją taśmową, która pozwala dostosować wszystko pod potrzeby każdego z klientów. Większość naszych zestawów firan jest wykonana z poliestru, co wpływa na ich wysoką wytrzymałość, jak i łatwość w oczyszczaniu.

Szukając odpowiedniej dekoracji okien, warto postawić na komplet firany i zasłony, oferujący prywatność w dzień i w nocy, jednocześnie pięknie prezentując się dla każdego, kto przebywa w pomieszczeniu.