X

Filtruj według

Kolor
więcej... mniej
Materiał
Cena
Filtruj

Akcesoria krawieckie

Pokaż 32 z 44 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Wiele osób potrafi uszyć samodzielnie ubrania, firany czy przepiękne zasłony do salonu. Taką umiejętność docenia coraz więcej osób, a dzięki dużemu wyborowi akcesoriów krawieckich można tworzyć fantastyczne produkty, które zachwycą nawet projektantów. Jakie akcesoria krawieckie przydadzą się profesjonalistom i początkującym?

Szeroki wybór akcesoriów krawieckich

Aby uszyć coś ciekawego, a zarazem solidnego i pięknego, niezbędna jest maszyna do szycia, ale też i krawieckie akcesoria, dzięki którym można połączyć ze sobą dwa materiały lub udekorować spódniczkę czy firanki do kuchni. W naszym sklepie internetowym można kupić oczywiście gotowe firany i zasłony, ale też dla osób lubiących tworzyć takie produkty samodzielnie przygotowana jest oferta dodatków, które pomogą w szyciu i sprawią, że ta czynność będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Akcesoria niezbędne do szycia to przede wszystkim tkaniny, nici krawieckie. Jednak także dodatki krawieckie mogą się przydać, by wykonać zdobienia lub dekoracje.

Krawieckie akcesoria do szycia

Osoby, które szyją, wiedzą, że tę czynność można wykonać jedynie przy użyciu profesjonalnych dodatków. Akcesoria krawieckie muszą być dobrane pod względem jakościowym do materiału, jaki będzie użyty do szycia. Należy zatem postawić na pewne rozwiązania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagającej krawcowej.

Profesjonalne nici krawieckie

Nici do szycia występują nie tylko w różnych wersjach kolorystycznych, ale także można znaleźć nici o różnej grubości. Tę należy dopasować do materiału, uwzględniając przy tym kolor. Do szycia materiałów cienkich idealnie nadają się nici poliestrowe, ale należy przy okazji także zwrócić uwagę na rodzaj szwów. Inne nici nadadzą się do szwa łączącego, a inne do ściegu ozdobnego. Czasami warto wybrać kontrastowy kolor nici, by uwidocznić pewne elementy dekoracyjne, a innym razem szew powinien wtopić się w materiał.

Lamówki (obszywki) – tasiemki do obszywania

Szczególnie do szycia firan i zasłon mogą przydać się lamówki atłasowe, które są jednymi z popularniejszych dodatków krawieckich. Występują one w różnych wariantach kolorystycznych, ale też i szerokościach. Lamówka atłasowa 40 mm jest idealna do wykończenia zasłon, ale też można z niej zrobić ozdobne kokardy czy upięcia do firan, dzięki którym finalny produkt będzie wyglądać efektownie.

Wybierz jakościowe i tanie dodatki krawieckie

Samodzielne szycie nie tylko relaksuje, ale pozwala też tworzyć rękodzieła. Z dobrze dobranymi akcesoriami krawieckimi będzie to dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Pamiętaj oczywiście, abyś dobrał dodatki krawieckie do gatunku tkanin i zawsze wybieraj wysokiej jakości produkty. W naszej ofercie akcesoriów krawieckich znajdziesz szeroki wybór nici, lamówek, igieł i produktów do haftowania, przy których pomocy będziesz mógł tworzyć fantastyczne produkty. Wszystkie dodatki charakteryzuje nie tylko jakość, ale przede wszystkim atrakcyjna cena, dzięki której można uszyć coś pięknego i taniego.