Filtruj według

Szer. firany lub zasłony

Szer. firany lub zasłony

Wys. firany lub zasłony

Wys. firany lub zasłony

Gramatura

Gramatura

Kolor

Kolor

Sposób zawieszenia

Sposób zawieszenia

Cena

Cena

  • 42,00 zł - 80,00 zł

Zasłony welurowe

Aktywne filtry

Pokaż 32 z 47 przedmiot(ów)

Poszukując idealnych zasłon do mieszkania, warto zapoznać się z różnymi wariantami, aby wybrać te najlepsze. W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele zasłon, które różnią się materiałem wykonania, rozmiarem czy wzorem i kolorem. Dlatego zapewniamy duży wybór, wśród którego każda osoba znajdzie idealne dekoracje do zawieszenia nad oknem.

Sen bez przeszkód z zasłonami zaciemniającymi

Bardzo popularnym wyborem w ostatnim czasie są zasłony zaciemniające. Polecamy je zwłaszcza osobom, które chcą mieć przyjemny spokój podczas snu. Zasłony welurowe są bardzo grube i mięsiste, a przy tym świetnie blokują światło słoneczne lub światło sztuczne wpadające z zewnątrz. Warto również zwrócić uwagę, że zasłony velvetowe, jak choćby model ARACELI mają bardzo dobrą gramaturę. W tym konkretnie modelu wynosi ona 235 g/m2, co zapewnia, że materiał z jakiego wykonana została zasłona jest naprawdę wysokiej jakości, a jego grubość pozwala na skuteczne osłonięcie okna.

Zasłony w każdym rozmiarze

Oferowane przez nas zasłony welurowe znajdą Państwo w różnych rozmiarach. Każde okno jest inne, ale do każdego można dopasować odpowiednie akcesoria. Dostaną u nas Państwo zasłony welurowe między innymi w rozmiarach: 135x250 cm, 135x270 cm, czy 140x270 cm. Do wyboru są również różne modele, które mogą różnić się sposobem mocowania zasłon, wykończeniem materiału i stylem zasłon. W każdym modelu do wybrania są różne kolory zasłon. Przykładowo dostępne kolory to: szary, butelkowa zieleń, żółty, grafit, granat czy elegancka czerń.