Kategorie

X

Filtruj według

Sposób zawieszenia
Wys. firany/zasłony
Szer. firany/zasłony
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Firanki 250cm

Pokaż 30 z 118 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Do najpopularniejszych tekstyliów okiennych należą gotowe firany 250 cm. Wysokość ta czyni je doskonałą dekoracją okien balkonowych, ale sprawdzają się też, zdobiąc wnęki mniejszych rozmiarów. W naszym sklepie internetowym oferujemy długie firany 2,5 m w bogatej kolorystyce i zróżnicowanym wzornictwie.

Firanki o wysokości 250 cm – jak wybrać najlepsze?

Poszukując firany 250 cm, trzeba wziąć pod uwagę wielkość wnęki okiennej. Do niej należy dopasować szerokość gotowego wyrobu, uwzględniając intensywność marszczeń. W asortymencie naszego sklepu znajdują się firanki o wysokości 250 cm i rozmaitych szerokościach – od zaledwie metra po sześciometrowe.
O funkcjonalności wyrobu decyduje też sposób mocowania tkaniny. Dostępne są firanki gotowe na taśmie 250 cm, dzięki której łatwo wykonać marszczenia, a także modele wykończone tunelem lub do zawieszenia na przelotkach. Wybór jednego z nich to kwestia indywidualnych preferencji nabywcy.  
Nie bez znaczenia pozostaje także materiał, z którego uszyto dekorację okienną. Projektując długie firany do 250 cm, producenci najczęściej sięgają po woal – jest to bowiem tkanina dobrze przepuszczająca światło i efektownie się lejąca. Dzięki walorom tekstyliów z woalu łatwo wykonać drapowania bądź upięcia, a o takich często marzą klienci inwestujący w firany 250 cm.

Długie firanki 250 cm – do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego

Nasza oferta obejmuje dekoracje okienne do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, a nawet firanki do kuchni 250 cm. Ich wzornictwo jest na tyle bogate, że zaspokoi różne upodobania.
W pokojach najmłodszych doskonale sprawdzą się modele różnokolorowe, w tym ombre, jak chociażby biało-różowa firana cieniowana Mary. W pokoju dziennym, który stanowi wizytówkę całego domu, niepowtarzalną atmosferę stworzy czerwona firana Makaron, mająca wysokość 250 cm i udekorowana barwnymi kuleczkami.
Mamy również propozycje dla zwolenników klasyki w postaci białej gładkiej firanki do salonu 250 cm – przykładem między innymi firana Valencia. Przytulny intymny klimat w sypialni pomoże zaś wykreować różowa firana z falbanami Lavinia. Takie zdobne firanki o wysokości 250 cm to propozycja dla klientów o wyjątkowo wyszukanych gustach.