X

Filtruj według

Sposób zawieszenia
Wys. firany/zasłony
Szer. firany/zasłony
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
Cena
Filtruj

Zasłony półzaciemniające

Pokaż 32 z 211 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Zasłony półzaciemniające o delikatnie prześwitującej strukturze to dekoracja, dzięki której doda się przytulności sypialniom, salonom i dziecięcym pokoikom. Wystarczy zawiesić je na karniszu, a aranżacja wnętrza nabierze zupełnie nowego charakteru. Gładka tkanina jest ponadczasowa – proste i minimalistyczne, półzaciemniające zasłony wyglądają dobrze, pomimo zmieniającej się mody, łatwo komponując się z różnymi elementami wyposażenia pokoju.

Zasłony półzaciemniające – niezastąpione w dzień i w nocy!

Zasłony o właściwościach półzaciemniających to dekoracje okienne, dzięki którym w ciągu dnia można ochronić się przed upałami, a w nocy zmniejszyć dopływ światła z ulicznych latarni. Półzaciemniające zasłonki sprawdzają się o każdej porze dnia i nocy, zarówno gdy stanowią jedyną ochronę przed światłem, jak i gdy używa się ich w połączeniu z roletami dzień i noc. W odróżnieniu od zasłon zaciemniających, w ciągu dnia półzaciemniające materiały pozostawiają częściowy dopływ promieni słonecznych, dzięki czemu możliwe jest komfortowe przebywanie w pomieszczeniu bez konieczności korzystania ze sztucznego oświetlenia.

Zasłonki półzaciemniające – praktyczny materiał

Zasłonki półzaciemniające są uszyte z praktycznych materiałów, które są odporne na intensywne użytkowanie. Tkaniny są niepodatne na utratę kształtu w czasie prania w pralce automatycznej, a także na gniecenie. W razie potrzeby można je prasować, by dokładnie wygładzić wszelkie nieestetyczne ślady na materiale. Zasłonki są odporne również na strzępienie i utratę koloru, nawet gdy przez długi czas są narażone na ekspozycję na promienie słoneczne.

Szeroka gama kolorystyczna zasłon półzaciemniejących

Atutem zasłonek półzaciemniających jest mnogość kolorów, w jakich są utrzymane. Bez trudu znajdzie się dekoracje okienne w kolorze czerwonym, zielonym, niebieskim, szarym bądź beżowym, a także w wielu innych odcieniach. Do wyboru ma się zarówno klasyczne zasłony w tradycyjnych barwach, jak i odważne tkaniny w jaskrawych i wyrazistych kolorach. Dzięki temu zasłony są w pełni dopasowane do charakteru aranżacji i stanowią jej stylowe uzupełnienie przez długie lata.