Filtruj według

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Szerokość beli

Szerokość beli

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 7,00 zł

Tkaniny na firany

Aktywne filtry

Pokaż 8 z 8 przedmiot(ów)

Firany to nieodłączny element dekoracji okna. Mają one zarówno pełnić funkcję ozdobną, jak i być praktycznym rozwiązaniem, które ochroni wnętrze mieszkania przed wzrokiem ciekawskich przechodniów. Mimo, że mają być funkcjonalne, to muszą być też ładne i odpowiednio dopasowane do wnętrza. Jednak czasami można mieć problem z kupieniem gotowych firan. Nie pasują długością, szerokością, nie są w tym kolorze co trzeba, albo mają inne zapięcie do karnisza, niż potrzebujemy. Wtedy warto uszyć firany samodzielnie lub kupić materiał na firany i zlecić ich uszycie krawcowej.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości tkaniny na firany, które sprawdzą się do uszycia ozdoby na okna. Dostępne są różne tkaniny, które świetnie posłużą jako delikatne i zwiewne firanki lub bardziej przesłaniające okno strukturalne firany. Tkaniny mają też wiele wersji kolorystycznych. Do wyboru są między innymi tkaniny białe, niebieskie, szare, zielone, fioletowe, czerwone czy brązowe. Zatem każda osoba może znaleźć zarówno materiał, jak i jego kolor wedle swoich potrzeb. 

Wśród popularnych tkanin możemy wyróżnić gładki woal. Jest on najczęściej używaną tkaniną do szycia firan, ponieważ zapewnia delikatną i elegancką osłonę okna, a jednocześnie świetnie przepuszczają światło z zewnątrz. Można też wybrać woal kreszowany. Wygląda on lekko i elegancko mimo, że wyróżniają go lekkie zagięcia tu i tam. Zdecydowanie jest to wybór dla osób, które lubią nutę elegancji, ale też nie chcą, aby ich okno wyglądało typowo. A co można powiedzieć o woalu o strukturze lnu? Ten materiał również jest często wybierany do uszycia firan lub do ich dodatkowego ozdobienia. Woal imitujący len świetnie nadaje się do szycia lambrekinów lub innych dekoracji okiennych, można z niego nawet uszyć kokardy podtrzymujące firany związane do boku okna. Jest to efektowna ozdoba, która może odmienić nawet najprostszy wzór firan. Wszystkie wspomniane materiały, można ze sobą łączyć, aby uszyć komplet firan, jaki najbardziej się nam podoba i będzie odpowiednio zdobił okno.