X

Filtruj według

Sposób zawieszenia
Wys. firany/zasłony
więcej... mniej
Szer. firany/zasłony
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Zasłony zielone

Pokaż 32 z 80 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Zasłony w odcieniach zieleni - podaruj sobie odrobinę luksusu

Wystrój i odpowiedni dobór dodatków do naszych wnętrz tworzy unikalny i niepowtarzalny klimat. To, w jakich kolorach wnętrz się otaczamy, ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. Kolor zielony jest kolorem życia i harmonii, kojąco wpływa na układ nerwowy człowieka, zmniejsza stres i pozwala na doskonały relaks. Dlatego właśnie zielone zasłony we wnętrzu będą strzałem w dziesiątkę. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Zielone zasłony do salonu

Zasłony w kolorze khaki perfekcyjnie będą pasować do salonu zarówno urządzonego w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Zielone zasłony dodadzą wnętrzu wyrazu i niepowtarzalnego charakteru. Co więcej, warto postawić na zasłony zielone welurowe, które są niezwykle luksusowym produktem, zapewniającym także pełną prywatność podczas rozciągnięcia ich na całą powierzchnię okna.

Zasłony na okna w salonie to idealny pomysł na wykończenie wnętrza. Dobrze dobrane stanowią "kropkę nad i" całej aranżacji. Bez zasłon można odnieść wrażenie, że aranżacji wciąż czegoś brakuje i nie jest dokończona. Dlatego tak dużą uwagę profesjonalni projektanci czy architekci wnętrz kładą na wybór odpowiedniego modelu zasłon do tworzonego przez siebie projektu.

Zielone zasłony do pokoju dziecięcego

Szmaragdowe zasłony w fikuśne laserowe wycięcia będą wspaniałym, bajkowym akcentem każdego dziecięcego pokoju. Nasi Milusińscy uwielbiają piękne barwy, które kojarzą im się z baśniowym światem. Dodadzą one pokoikowi dziecięcemu magii i sprawią, że dzieci nie będą chciały opuszczać swojego przytulnego królestwa nawet na małą chwilę. Doskonałym wyborem do pokoju dziecka będą także zasłony jasnozielone.

Zielone zasłony do sypialni

Zielone zasłony welurowe można wykorzystać także w sypialni. Miejsce, w którym śpimy, to strefa naszej największej prywatności i relaksu. Pozwolą one na stworzenie unikalnego klimatu, który będzie sprzyjał odprężeniu.

Zasłony ciemnozielone także będą udanym pomysłem na dekoracje sypialni. Jeśli chcemy przyciemnić wnętrze nawet w środku dnia, by móc uciąć sobie regenerującą drzemkę, zasłony spełnią swoją rolę w stu procentach. Zasłony ciemna zieleń pozwolą także na doskonałą strefę prywatności, która w sypialni odgrywa nierzadko kluczową rolę.

Zasłony gotowe zielone

Zielona zasłona gotowa to czysta oszczędność. Zakup materiału oraz oddanie go do krawca wiąże się z dużym nakładem środków pieniężnych i sporym czasem oczekiwania na wykonanie. Wybór gotowych zasłon jest szalenie praktyczny i ekonomiczny. Wybrany model zazwyczaj dostępny jest "od ręki", a upragnione zasłony mogą zawisnąć na naszych oknach w ciągu paru dni.

Co więcej, możemy wybrać, zasłony zielone na taśmie bądź zasłony zielone na przelotkach. Wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji.

Zasłony do okien to pozycja obowiązkowa w stworzeniu przytulnego klimatu. Nie tylko sypialnia, salon czy pokój dziecięcy powinien być ustrojony. Zielone zasłony do kuchni będą rewelacyjnym pomysłem. Zasłony krótkie w kuchni będą bardzo praktyczne, a w razie potrzeby uchronią przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów.

Wybierz ulubiony model zasłon i twórz unikatowe aranżacje. Do dzieła!