X

Filtruj według

Rozmiar koca/narzuty
Kolor
Materiał
Cena
Filtruj

Narzuty na łóżko 200x240 cm

Pokaż 3 z 3 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Łóżko jest zazwyczaj największym meblem wstawianym w sypialni i dlatego też jego aranżacja musi być estetyczna. Wchodząc do sypialni, kierujemy na nie wzrok i chcemy, aby zawsze wyglądało ładnie. Główną ozdobą łóżka jest dobrze dopasowana pościel. Nawet prześcieradło, choć zwykle go nie widać, gra ważną rolę. Sama pościel jest jednocześnie dekoracją, jak i ma zapewniać komfort snu. Przyjemny w dotyku materiał jest podstawą, aby dobrze się wyspać i obudzić się wypoczętym. Jednak pościel trzeba też chronić od osiadającego na niej kurzu. Do tego celu stosuje się narzuty dekoracyjne, które jednocześnie mogą być same ozdobą, ale i ochraniają łóżko przed czynnikami zewnętrznymi.

Narzuty dekoracyjne mogą mieć różne rozmiary. Najbardziej powszechne są narzuty dekoracyjne w rozmiarze 200x240 cm, które chronią całe łóżko. Wybór wzoru lub koloru narzuty jest bardzo ważny, ponieważ musi on być dopasowany również do kolorystyki preferowanej pościeli czy też stylu aranżacji całego wnętrza. Dobrym pomysłem jest narzuta dwustronna. Można ją przekładać wykorzystując aż dwa kolory lub wzory.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele wariantów narzut dwustronnych. Są to między innymi narzuty dekoracyjne HOLLY w rozmiarze 200x240 cm. Są to również narzuty dwustronne, która z każdej strony mają inny kolor materiału. Popularne połączenia kolorystyczne to: szary - grafit, czarny - szary, żółty - szary, różowy - szary, seledynowy - szary, oraz biały - szary. Zatem z powodzeniem wybiorą Państwo model o kolorystyce, która najlepiej odpowiada danej sypialni, ale też kupując jeden produkt, otrzymamy do wyboru aż dwie opcje.