Filtruj według

Szer. firany lub zasłony

Szer. firany lub zasłony

Wys. firany lub zasłony

Wys. firany lub zasłony

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 26,00 zł

Firany makarony

Aktywne filtry

Pokaż 32 z 50 przedmiot(ów)

Urządzając pomieszczenie warto skupić się również na detalach. Na większą uwagę zasługują okna, które nie tylko mają wpuszczać do wnętrza światło, ale też mogą być przyozdobione w ciekawych sposób. A zatem samo okno i parapet można potraktować, jako element dekoracji pomieszczenia. Choć często wydaje nam się, że nie jest to istotny element, tak naprawdę wygląd okna może poprawić aranżację wnętrza lub sprawić, że zmieni ono swój charakter. Wystarczy wybrać nietypową, ale elegancką firaną, aby od razu zobaczyć zmianę.

Jeśli szukają Państwo nowoczesnych, gotowych firan, które się będą wyróżniać swoim stylem, to dobrym wyborem są firany makarony. Ten rodzaj firan jest niezwykle dekoracyjnym wariantem, więc sprawdzi się przede wszystkim we wnętrzu, w którym chcemy odświeżyć stonowaną stylizację lub dodać mu charakteru. Firany typu makaron cechują się dużą funkcjonalnością użytkowania. Przepuszczają dużą ilość światła słonecznego i dają nieskrępowany dostęp do okna. Można też zawiesić je nad drzwiami balkonowymi, przez które często przechodzimy. Wystarczy rozsunąć rękom firanę i już można wyjść na balkon, bez konieczności przesuwania całej firany na bok. Wśród zalet makaronów można wyróżnić też brak konieczności ich prasowania. Jeśli pomylą się Państwo wybierać długość firany, wystarczy ją samodzielnie obciąć i dopasować do swoich potrzeb.

Firany makarony to świetna propozycja dla osób, którym znudziły się klasyczne propozycje firan z woalu i szukają czegoś oryginalnego, ale wciąż gustownego i funkcjonalnego. I wśród takich firan można znaleźć różne wzory i kolory. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne warianty tego rodzaju firanek. Do wyboru są firany gładkie, ze srebrną taśmą, czy przeplatane. Bogaty jest też wybór kolorów. Od prostych białych firan, po modele wykonane z wielokolorowych nitek. Oferujemy również najróżniejsze rozmiary firan. Między innymi są to rozmiary: 100x200cm, 150x250cm, a nawet 300 x 250cm. Firany można też zawiesić na różnych rodzajach karniszy.