X

Filtruj według

Rozmiar ręcznika
Kolor
więcej... mniej
Materiał
Skład
Cena
Filtruj

Ręczniki do włosów

Pokaż 7 z 7 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Ręczniki na głowę

Każdej kobiecie zależy na utrzymaniu pięknych i zadbanych włosów. W tym celu panie stosują rozmaite produkty do pielęgnacji, odpowiednie do ich typu włosów. To jednak nie wszystko. Trzeba je też we właściwy sposób wysuszyć tak, by ich nie zniszczyć i nie potargać. Inaczej nie będą one wyglądały naturalnie piękne. Pomogą w tym specjalne ręczniki na głowę. W tej kategorii znajdziesz je dostępne w różnych kolorach.

Czym są ręczniki na głowę?

Ręczniki na głowę wchłaniają nadmiar wilgoci. Dzięki nim włosy schną szybciej i jednocześnie nie są obciążone. Świetnie sprawdzi się m.in. szybkoschnący ręcznik do włosów MONA. Jest on wyprodukowany z miękkiej i przyjemnej mikrofibry. To chłonny materiał, idealny do wytwarzania ręczników, który nie wpływa na niszczenie włosów. Szybkoschnące ręczniki do włosów mają formę turbanów. Turban do suszenia włosów można w wygodny sposób założyć na głowę i zawinąć w niego kosmyki.

W jaki sposób wybrać ręcznik do włosów?

Ręczniki do włosów muszą być dopasowane odpowiednio do wielkości głowy. Po nałożeniu turbanu trzeba zakręcić dłuższą część kilkukrotnie wokół własnej osi. Gdy turban do szybkiego suszenia włosów zostanie zapięty na guzik, nie pozostanie luźny, włosy będą znajdowały się w środku bez wysuwania się na zewnątrz. Dzięki właściwie dobranemu ręcznikowi suszenie włosów stanie się zdecydowanie mniej problematyczne. Ręczniki MONA mają wymiary 60 × 25 cm.

Zestawy prezentowe

Ręcznik na głowę można zakupić do własnego użytku, lecz będzie on także świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Taki upominek jest zarówno funkcjonalny, jak i atrakcyjny wizualnie. Wiele osób docenia podarunki, które faktycznie przydadzą im się na co dzień. To doskonały wybór zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży oraz dzieci.
Warto wybrać np. zestaw CHILL, w którego skład wchodzi ręcznik na głowę i koc. Kupując gotowy komplet ze sklepu NieTylkoFiranki nie trzeba obawiać się o to, że poszczególne elementy nie będą do siebie pasowały. Istotny jest jedynie wybór sposobu zapakowania prezentu. Wszystkie części są dopasowane do siebie pod kątem wzoru, koloru i struktury. Tak przemyślany upominek powinien przypaść do gustu każdemu – w końcu włosy, które długo schną, to bardzo powszechne utrapienie.

Zalety ręczników na głowę

Podstawową funkcją ręcznika na głowę jest oczywiście suszenie włosów. Dzięki specjalnemu turbanowi możliwe będzie szybkie ich wysuszenie, bez obciążania i niszczenia. Pozostaną one naturalnie piękne.
Czasami właściwa pielęgnacja nie przynosi pożądanych efektów, gdy włosy zostaną nieprawidłowo wysuszone. Z ręcznikami z mikrofibry ten problem znika. Są one miękkie w dotyku i estetyczne, nieużywane będą stanowiły także atrakcyjną ozdobę. Dzięki odpowiednio dobranemu rozmiarowi ręcznika nie trzeba obawiać się o to, że turban będzie wciąż spadał, a kosmyki będą się z niego wysuwały. Jest on zapinany na guzik, w związku z czym pozostanie na swoim miejscu.
Osoby decydujące się na zakup ręcznika na głowę w naszym sklepie mogą wybierać spośród różnych wariantów kolorystycznych i tym samym wybrać dla siebie idealne akcesorium do pielęgnacji włosów.