X

Filtruj według

Rozmiar poduszki
Kolor
więcej... mniej
Materiał
Cena
Filtruj

Poszewki glamour

Pokaż 32 z 66 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Każde mieszkanie można ładnie ozdobić drobnymi przedmiotami. W tym celu można choćby wykorzystać poduszki dekoracyjne. Nonszalancko rzucone na kanapę wypoczynkową lub położone na łóżku, będą dodawać charakteru we wnętrzu. Są one świetnym rozwiązaniem, gdy chcemy szybko zmienić dekoracje w mieszkaniu i odświeżyć wygląd pokoju. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model poszewek, aby odmienić wygląd naszego mebla lub sprawić, że pokój będzie wyglądał inaczej niż zwykle.
Oferujemy Państwu różne kolekcje poszewek, w tym niezastąpioną kolekcję Glam. Styl glamour jest z jednej strony bardzo wyrafinowany, a z drugiej prosty. Królują tu widoczne elementy dekoracyjne, które podkreślają aranżację wnętrza. W kolekcji Glam dostępne są między innymi poszewki dekoracyjne LIRA w rozmiarze 40 x 40 cm oraz poszewki dekoracyjne IVY w rozmiarze 50 x 50 cm. Mogą więc Państwo wybrać nie tylko styl poszewek, ale też ich wielkość. Poszewki będą pasować na standardowe poduszki dekoracyjne.
A co można powiedzieć o ich ciekawym wyglądzie. Przede wszystkim główną cechą kolekcji Glam jest zdobienie cyrkoniami. Zarówno na poszewkach LIRA, jak i IVY występują szerokie i dobrze widoczne pasy cyrkonii. Są one wspaniałą dekoracją poduszki i sprawiają, że wyróżni się ona na tle innych elementów dekoracyjnych. Do wyboru są różne kolory poszewek, na których naszyte są cyrkonie. Choćby białe czy brązowe poszewki świetnie będą wyglądać na kanapie, ale można też kupić zielone czy fioletowe poszewki, które dodatkowo mają ciekawą barwę i również tym podkreślą walory wnętrza.