X

Filtruj według

Sposób zawieszenia
Wys. firany lub zasłony
Szer. firany lub zasłony
Kolor
Materiał
Cena
Filtruj

Zasłony w pasy

Pokaż 22 z 22 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Zasłony w pasy to wyrazisty element aranżacji wnętrza. Trudno przejść obok nich obojętnie, dlatego są polecane osobom, które lubią modne i żywe dekoracje. Dzięki pasiastym zasłonom proste elementy wyposażenia nabierają prawdziwego charakteru i odpowiadają na oczekiwania osób o oryginalnym guście. Szerokie pasy poziome lub pionowe znakomicie wyglądają zarówno w salonach i sypialniach, jak i w pokojach dorastających dzieci.

Intensywne barwy zasłon w pasy

Pasy na zasłonach są utrzymane w kontrastowych, wyrazistych kolorach, dzięki czemu dają ciekawy efekt wizualny. Połączenie intensywnej zieleni z szarym prezentuje się stylowo i pomaga ożywić aranżację w stylu skandynawskim lub minimalistycznym. Dzięki kontrastowym barwom przykuwa się uwagę do okna, co sprawia, że pomieszczenie wydaje się przytulniejsze i przestronniejsze. Intensywne kolory dodatkowo zastępują wiele innych akcentów dekoracyjnych.

Zasłony w pasy poziome i pionowe – idealne do niewymiarowych pomieszczeń

Za wąska sypialnia? Niski salon na poddaszu? Dzięki zasłonom w pasy, niewymiarowe pomieszczenia wydają się być bardziej ustawne i przestronniejsze. Poziome pasy sprawiają, że ściana wydaje się dłuższa, a wąski pokój o wiele szerszy niż w rzeczywistości. Paski umieszczone pionowo są za to dobrym wyborem do pomieszczeń, w których okna są zbyt niskie, by udekorować je zasłonami w pasy poziome, a sufit znajduje się na wysokości mniejszej niż 250 cm. Zasłony w pasy dobrze prezentują się w każdym niewymiarowym wnętrzu, w którym potrzebne jest poprawienie proporcji i optyczne powiększenie przestrzeni.

Modny dodatek w nowoczesnym stylu

Pasy i inne wzory o geometrycznej formie to hit ostatnich lat. Pasiaste zasłonki są polecane do nowoczesnych aranżacji, w których dominują biel i szarość. Dzięki intensywnym kolorom zasłon, pomieszczenia nabierają barw i w pełni oddają charakter oraz upodobania domowników. Zasłonki w paski są uszyte z materiałów odpornych na płowienie i utratę koloru w czasie prania. Wszystkie modele dostępne w tej kategorii przez długie lata zachwycają żywymi odcieniami i niebanalną prezencją.