Filtruj według

Szer. firany lub zasłony

Szer. firany lub zasłony

Wys. firany lub zasłony

Wys. firany lub zasłony

Sposób zawieszenia

Sposób zawieszenia

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 160,00 zł

Wysokość panelu

Wysokość panelu

Szerokość panelu

Szerokość panelu

Firany gotowe na taśmie

Aktywne filtry

Pokaż 32 z 227 przedmiot(ów)

Firanki gotowe na taśmie są niezastąpionym elementem dekoracyjnym niemalże w każdym wnętrzu. Modele z wszytą taśmą są praktyczne, dlatego chętnie wybierają je zapracowane panie domu oraz panowie, którzy chcą szybko przyozdobić okno. Dzięki mnogości różnych firan na taśmie bez trudu znajdzie się dekorację pasującą do stylu klasycznego lub nowoczesnego, a także do modnych wnętrz skandynawskich i minimalistycznych.

Ponadczasowy woal
Firany na taśmie uszyte z woalu to jedna z najpiękniejszych dekoracji okiennych. Zwiewny i lekki materiał puszczony luźno lub udrapowany w ozdobne kokony prezentuje się elegancko w każdym wnętrzu. Wystarczy zawiesić woalową firankę na taśmie w pomieszczeniu i zmarszczyć ją na szerokość okna, a salon, sypialnia lub jadalnia staną się stylową przestrzenią pełną wdzięku. Woal jest jednocześnie trwałym materiałem, dlatego przez długi czas zdobi okno i stanowi nieodłączny element aranżacji wnętrza.

Eleganckie firany z haftem
Wśród firanek na taśmie marszczącej na szczególną uwagę zasługują modne i wyjątkowo eleganckie modele z haftami. Haftowane wzory zdobią zarówno proste firanki o klasycznej formie, jak i komplety składające się z kilku firanek i nowoczesnych paneli okiennych. Modele z dekoracyjnymi haftami są polecane zwłaszcza do klasycznych wnętrz, w których znakomicie sprawdzają się motywy florystyczne, liści i inne ponadczasowe dekoracje. Dzięki nim każde pomieszczenie stanie się przestrzenią, w której ma się ochotę przebywać jak najdłużej. 

Idealne firanki dla perfekcjonistów
Firanki z taśmą marszczącą są gotowe do zawieszenie na karniszach ściennych i sufitowych z żabkami lub haczykami. Bez przeszkód można montować je również na karniszach rurkowych. Dzięki wszytej taśmie każdą firankę szybko dopasuje się do szerokości okna, co ułatwi jej zawieszenie. Taśma umożliwia zachowanie pożądanej szerokości materiału nawet w czasie prania, dlatego czystą firankę zawiesza się szybciej. Takie rozwiązanie docenią zwłaszcza perfekcjoniści, którzy uwielbiają otaczać się stylowymi dekoracjami okiennymi o starannym wykończeniu.