Filtruj według

Szer. firany lub zasłony

Szer. firany lub zasłony

Wys. firany lub zasłony

Wys. firany lub zasłony

Sposób zawieszenia

Sposób zawieszenia

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 148,00 zł

Firany do kuchni

Aktywne filtry

Pokaż 32 z 230 przedmiot(ów)

Każda kuchnia jest inna, dlatego też stworzyliśmy dla Państwa wyjątkowo duży wybór firanek, które sprawdzą się w tym pomieszczeniu. Nasze firany wykonane są z niezwykłą starannością o każdy detal. Dlatego gwarantujemy zadowolenie z użytkowania każdego modelu, jaki zostanie wybrany. Firanki zawieszane w kuchni muszą spełniać wiele zadań. Przede wszystkim odgradzać nas przed wzorkiem przechodniów, ale jednocześnie nie mogą blokować dostępu do naturalnego światła słonecznego. Oprócz tego ich wygląd musi być dopełnieniem całej aranżacji wnętrza. 

Może się zdarzyć, że przy jednych oknach w kuchni mamy ustawione meble, a przy innych ściana jest zupełnie pusta. Oznacza to, że albo kupujemy wszystkie firanki krótkie, aby sięgały tylko do blatów mebli, albo kupujemy je w różnych rozmiarach. U nas z powodzeniem mogą Państwo kupić ten sam model firanek w kilku rozmiarach, aby zapobiec problemowi przycinania firanek w domu, gdyby okazało się, że jednak lepiej pasują nam krótkie na wszystkich oknach w kuchni.

Do wyboru jest też sposób mocowania firan. U nas można kupić firany na przelotkach i na taśmie. Dlatego obojętnie od modelu karnisza zawieszonego w domu, można znaleźć firanki, które zawisną na nim idealnie. Przed zakupem firanek warto jednak upewnić się, jakie powinny mieć mocowanie, aby uniknąć problemu wymiany firanek na inny model. Co oczywiście także jest u nas możliwe!

Większość naszych firan wykonana jest z powszechnych tkanin takich jak woal, woal sable czy tkanina lnianopodobna. Wybrać można więc firanki z materiału, który nam pasuje lekkością, wykończeniem czy fakturą. Oprócz tego dostępne są różne kolory - od klasycznych białych, po wielokolorowe firany. Wzorzyste firanki wyróżniają się w szeregu naszych ulubionych modeli. Wzory marokańskie, roślinne, serduszka, a nawet kontrastujące pasy z kolorowego materiału, to między innymi dekoracyjne firanki jakie proponujemy do kuchni. Oczywiście można też znaleźć klasyczne firany z ozdobną gipiurą, czyli z koronką. Firany nie muszą być kolorowe lub wzorzyste. Z przyjemnością w naszej ofercie umieściliśmy również jednokolorowe firany w wielu barwach, które sprawdzą się uniwersalnie w wielu kuchniach, niezależnie od stylu, w jakim zostały urządzone. Wśród dostępnych firanek do kuchni można też wybrać modele o unikatowym wzorze, który po zawieszeniu świetnie okala okno, a jednocześnie nie zablokuje dostępu do światła słonecznego i nie będzie zahaczał o kuchenne meble. 

Wymiary firanek różnią się w zależności od modelu. Jednak można wybierać między innymi spośród szerokości: 150 cm, 400 cm, 300 cm, 200 cm, 145 cm, 180 cm, 240 cm, 60 cm, 360 cm, 260 cm, 70 cm, 120 cm, 520 cm, 500 cm, 100 cm. Długość firanek w naszej ofercie również może być inna dla każdego modelu. Najpowszechniejsze są firanki o długości: 80 cm, 150 cm, 155 cm, 160 cm, 180 cm czy 250 cm. Staramy się regularnie poszerzać ofertę o jak największy wybór rozmiarów i wzorów, aby każda osoba mogła znaleźć firanki idealnej wielkości do dekoracji okna w kuchni czy w jadalni. Polecamy zamierzyć wysokość i szerokość okna, i po tych wymiarach wybrać odpowiednie firanki.