X

Filtruj według

Rozmiar koca/narzuty
Kolor
więcej... mniej
Materiał
Cena
Filtruj

Narzuta na łóżko 200x220 cm

Pokaż 5 z 5 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Narzuty na łóżko są praktycznymi i stylowymi tekstyliami, które powinny znaleźć się w każdym domu. Dzięki nim można przykryć zarówno duże małżeńskie łóżko, jak i rozkładaną kanapę w salonie lub dziecięcą sofę. Wystarczy ułożyć narzutę na wybranym meblu, a w pełni zabezpieczy się go przed zabrudzeniem oraz doda się wdzięku aranżacji wnętrza. Dodatkowo w ciągu dnia dekoracyjna kapa może posłużyć jako cienki koc, który zapewni ciepło w czasie choroby lub podczas popołudniowej drzemki po pracy.

Dekoracyjne wzory i ozdobne pikowanie

Modne narzut dekoracyjne na łóżko są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo dobiera się je do stylu, w jakim utrzymane jest wnętrze. Ozdobne pikowanie na materiale sprawia, że kapa prezentuje się efektownie i ma ciekawą w dotyku fakturę. Szczególnie popularne są narzuty pikowane w romby, które pasują zarówno do sypialni utrzymanych w stylu klasycznym, jak i do skandynawskich lub minimalistycznych wnętrz. Dzięki nim małżeńska lub młodzieżowa sypialnia stają się przytulne i zachęcają do wypoczynku.

Dodatek odpowiedni do każdej sypialni

Narzuty na łóżko w rozmiarze 200x220cm są dodatkiem, który można wykorzystać w każdej sypialni. Liczne pastelowe odcienie tkaniny poliestrowej z miękkim wypełnieniem pasują do zróżnicowanych wnętrz i w każdym z nich pomagają uzyskać oczekiwany efekt wizualny. Dzięki temu narzuty na łóżka można wykorzystać nawet w minimalistycznych aranżacjach, w których dodatki są ograniczone do niewielkiej liczby.

Praktyczna ochrona pościeli

Narzuta dekoracyjna na łóżko pełni nie tylko funkcję ozdobną, ale również praktyczną. Dzięki niej zabezpiecza się łóżko i pościel przed zabrudzeniem w ciągu dnia i przedłuża się żywotność posiadanych poszewek. Kapa pomaga szybko pościelić i uporządkować sypialnię o poranku przed wyjściem do pracy lub przed wizytą niespodziewanych gości. Ponadto jej zastosowanie niweluje konieczność chowania pościeli do szuflady pod łóżkiem lub do innego schowka - wystarczy przykryć łózko narzutą, a będzie prezentować się nienagannie.