Modne zasłony

Aktywne filtry

Pokaż 32 z 50 przedmiot(ów)

Na perfekcyjną aranżację wnętrza składa się wiele drobnych szczegółów. Jednym z nich jest wybór dodatków, które ozdobią nasze okna. Bardzo standardowym wyborem są firany i pasujące do nich zasłony. Taki komplet pięknie będzie wyglądał zawieszony na każdym karniszu. Oferujemy Państwu szeroką gamę modnych zasłon, wśród których można znaleźć zarówno komplety, jak i pojedyncze sztuki, które pasować będą do każdego mieszkania.

Bez trudu znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym zasłony na taśmie uniwersalnej, które łatwo można założyć na różne modele karniszy. Oferujemy również zasłony na przelotkach, które są naprawdę częstym wyborem. Dostępne są zasłony o różnych wymiarach, aby móc dopasować ten przedmiot dokładnie do rozmiaru posiadanego okna.

Wśród modnych zasłon, możemy wyróżnić całą kolekcję modeli zdobionych cyrkoniami. Choćby jednokolorowe zasłony GIOVANNA z szerokim pasem ozdobnych cyrkonii świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, w których chcemy dodać blasku i elegancji. Są one kwintesencją stylu glamour, a więc i w takich wnętrzach znajdą zastosowanie. Oferujemy ten model w wielu wariantach kolorystycznych od bieli, przez turkus aż po ponadczasowy grafit.

Bardzo modnym wzorem, często docenianym przez naszych klientów są zasłony ELODIA. Wyróżnia je matowa tkanina, z której są uszyte. Obecnie mat jest bardzo modnym wykończeniem, a więc chcąc mieć spójne wnętrze, można wybrać też zasłony, które będą ładnie nawiązywać do innych matowych przedmiotów używanych w mieszkaniu. Również ten model mogą Państwo znaleźć w różnych kolorach, aby dopasować zasłony jak najlepiej do swojego okna.

Modne zasłony to również zasłony RONNIE. Grube zasłony welurowe kojarzą nam się z kotarami, które w bardzo wytworny sposób okrywają okno i zapobiegają wpadaniu nawet promienia światła. W ten sposób działają nasze zasłony zaciemniające, które uszyte są z grubej tkaniny, której zadaniem jest zachowanie zaciemnienia, nawet przy najjaśniejszym świetle wpadającym z zewnątrz. I te zasłony mogą Państwo kupić w różnych kolorach, które najlepiej skomponują się z wnętrzem mieszkania.