Kategorie

X

Filtruj według

Kolor
więcej... mniej
Skład
Szerokość lamówki
Długość lamówki
Filtruj

Lamówki 40mm

Pokaż 20 z 20 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Lamówki to cienkie paski materiału, nazywane również tasiemkami, dzięki którym można w estetyczny sposób wykończyć brzegi materiału. W naszej ofercie można znaleźć różne rodzaje lamówek, w tym lamówki atłasowe rozmiar 40 mm. Są one bardzo przydatne do obszycia krawędzi firan i zasłon, ale można je wykorzystać także do innych prac krawieckich. Dzięki lamówkom każdy materiał może wyglądać estetycznie i być odpowiednio zabezpieczony przed strzępieniem się na brzegach.

Szeroka lamówka 40 mm

Nasze lamówki atłasowe o szerokości 40 mm można wykorzystać na wiele sposobów. Najczęściej lamówkę wykorzystujemy do obszycia krawędzi firan oraz zasłon. Zwłaszcza po ich skróceniu warto dodać lamówkę, aby delikatny materiał się nie pruł i strzępił od spodu. Szersze lamówki, jak te o szerokości 40 mm, można wykorzystać również jako element ozdobny. Możemy nimi obszyć krawędzie firany i zasłony, aby zaakcentować materiał, z jakiego te elementy zostały uszyte. Jest bardzo praktycznym elementem, który ma praktyczne zastosowanie.

Ozdobny dodatek do tkanin

Szersze lamówki można wykorzystać nie tylko do obszycia brzegów materiału. Z powodzeniem można je uznać za drobną dekorację. Możemy wykończyć za ich pomocą inny materiał, ale też wykorzystać je do wykonania ozdób. Lamówka o szerokości 40 mm będzie ładnie wyglądać jako wstążka do zawiązania firan w kokony czy do podwiązania zasłon na boki. Materiał lamówki można również wykorzystać do tworzenia kokardek czy kwiatuszków. Można ją wykorzystać również do naszycia na ubrania, w celu ich ozdobienia. Nada im tym samym ładniejszy wygląd.

Uniwersalna lamówka w wielu kolorach

Lamówki atłasowe w naszym sklepie dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Można kupić klasyczne kolory takie jak biel, beż czy czerń, ale i bardziej fantazyjne jak błękit czy śliwka. Dzięki temu można je wykorzystać do obróbki materiałów w różnym kolorze, jak i w wielu wzorach. Sprawdzą się doskonale zarówno do obszycia materiałów delikatnych w dotyku, jak i tych o bardziej sztywnej fakturze.