Jeśli trafiłeś na naszą stronę internetową, to znaczy, że interesują Cię wszelkie akcesoria związane z wystrojem wnętrz, tj. okien, sypialni i jadalni. Na naszej stronie znajdziesz produkty tekstylne, które odmienią oblicze Twoich wnętrz, dodając im wdzięku, uroku i modnego, designerskiego akcentu. Gwarantujemy, że nasze produkty są dobrej jakości, zawsze zgodne z aktualnie panującymi trendami modowymi. Decydując się na zakupy na naszej platformie, możesz mieć pewność, że produkty, które otrzymasz są nie tylko dobrej jakości, ale też w konkurencyjnych cenach. Nasza firma dba o najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo twojego portfela. Każdy nadchodzący sezon, to dla nas kolejne wyzwanie, by sprostać Twoim oczekiwaniom i potrzebom, dlatego też, każdego roku pojawiają się nasze nowe, wyjątkowe kolekcje, które zamawiamy bezpośrednio od producentów.

Sprzedażą internetową zajmujemy się od 2011 roku i możemy poszczycić się stabilną, wypracowaną pozycją na rynku. U nas każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, zawsze zostaje należycie, z uwagą i pełnym profesjonalizmem obsłużony, a jego potrzeby są dla nas priorytetowe. Zespół osób, które pracują w naszej firmie, to przede wszystkim ludzie nastawieni na spełnianie Twoich oczekiwań i sprawną współpracę z Klientami, by efekt końcowy takiego procesu był zadowalający dla obydwu stron. Jeśli zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem naszego sklepu, możesz mieć pewność, że miła i kompetentna obsługa, szybko, fachowo i w miłej atmosferze Cię  obsłuży, a Ty zyskasz nie tylko wysokiej jakości modne produkty z naszej oferty, ale także poczucie, że zostałeś właściwie i godnie potraktowany jako Klient.

Adres do odbiorów osobistych i zwrotów:

ul. Al. Krakowska 10
05-090 Janki

Adres siedziby firmy: 

Grupa DCC sp. z o.o.
ul. Piękna 24/26A
00-549 Warszawa
NIP: 7010934009
REGON: 383748664

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO KRS: 0000792007 Kapitał zakładowy w wysokości: 200 000,00 ZŁ