Filtruj według

Materiał
Kolor
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Akcesoria kuchenne

Pokaż 17 z 17 przedmiot(ów)

Wyposażenie kuchni – praktyczne akcesoria kuchenne

W każdej kuchni używamy wielu sprzętów, które pomagają nam gotować posiłki, przechowywać żywność czy po prostu zadbać o higienę tego miejsca. Oferujemy Państwu bardzo duży wybór różnych przedmiotów, które usprawnią korzystanie z kuchni, jak i odmienią jej wygląd. W kuchni przydatne będą między innymi stolnice, ściereczki czy pudełka z pokrywkami do przechowywania produktów żywnościowych. Wszystkie potrzebne elementy wyposażenia znajdą Państwo w naszym sklepie.

Stolnice i akcesoria do dekoracji ciast

Ogromną popularnością cieszą się silikonowe stolnice, które są bardzo praktyczne. Silikonowe stolnice występują w kilku rozmiarach. Mogą Państwo wybrać model PASTRIES w rozmiarze 64x45 cm albo BAKE w rozmiarze 50x40 cm. Ich zaletą jest pokazanie wymiarów na stolnicy, a więc można od razu wyrabiać ciasto zgodnie z potrzebną średnicą placka. Wszystkie silikonowe stolnice można zwinąć w rulon i przechowywać np. w szufladzie. Dzięki temu zabierają mało miejsca w kuchni. Także różnego rodzaju pokrywki i pojemniki do przechowywania sprawdzą się w nowoczesnej kuchni.

Ściereczki kuchenne

Zawsze potrzebne są nam ściereczki. Do wytarcia mokrych talerzy czy świeżo umytych warzyw, a nawet do przykrycia wyrobionego ciasta. Nasze ściereczki mają ciekawe wzory albo pastelowe kolory. Dostępne są na przykład ściereczki ENZO uszyte ze 100% bawełny. Dużą popularnością cieszy się komplet ściereczek MINi AVA, czyli ściereczki z mikrofibry. Wszystkie ściereczki można ładnie ułożyć na blacie czy powiesić na haczykach, aby zawsze były pod ręką.