RABAT NA DZIEŃ MAMY ZASŁONY - 15% ZOBACZ>>

Filtruj według

Szer. firany lub zasłony
Wys. firany lub zasłony
Sposób zawieszenia
Materiał
Kolor
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Zasłony białe

Pokaż 32 z 53 przedmiot(ów)

Okna to niezwykle ważny element każdego pomieszczenia. Pozwalają wpuścić do wnętrza światło i ciepło słońca. Z drugiej strony mogą umożliwić zobaczenie środka domu przypadkowym osobom na ulicy. Aby kontrolować obie te funkcje okien wystarczy powiesić białe zasłony.

Rodzaje białych zasłon

Zasłony białe oferowane są w różnych wzorach, dzięki czemu łatwo można je dobrać do dowolnego stylu. Białe lekkie zasłony mogą dodać delikatności i zwiewności w pokoju dziecięcym. Natomiast zasłony welurowe białe lepiej pasować będą do salonu. Dlatego bardzo ważny jest dobór odpowiedniego materiału z którego biała zasłona jest wykonana.

Materiał na zasłony

Dobór odpowiedniego materiału ma kluczowe znaczenie. Aranżacje pomieszczenia opierają się zazwyczaj na konkretnych materiałach i barwach. Białe zasłony mogą być wykonane z:

Każdy z tych materiałów ma swoje wady i zalety. Białe lniane zasłony to doskonały wybór, bezpieczny zarówno pod kątem wystroju, jak i utrzymywania porządku. Wykończenie woalem jest idealnym elementem dekoracyjnym. Biała zasłona ze streczu panama będzie nieco grubsza, więc doskonale sprawdzi się w sypialni.

Zasłony białe na taśmie

Zasłony białe do salonu należy jakoś powiesić. Najczęściej spotkać można białe zasłony na taśmie. Wykończone są one na górze mocną tasiemką, za którą można je łatwo przypiąć do szyny. Białe zasłony na żabki biją rekordy popularności, głównie z ich praktyczności. Bez problemu można je wyprać w pralce i łatwo powiesić bez zdejmowania karnisza.

Zasłony białe na przelotkach

Innym często spotykanym rozwiązaniem są białe zasłony na przelotkach. W tym przypadku w górnej części zasłon wykonane są specjalne otwory, które nawleka się na karnisz. W ten sposób zasłony lniane białe mogą przysłonić nie tylko okno, ale także karnisz. Wpływa to pozytywnie na estetykę całego pomieszczenia.

Białe zasłony na przelotkach lub taśmie idealne do każdego domu

Niezależnie od wybranego sposobu mocowania, zasłony doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Białe zasłony na taras doskonale uzupełnią obraz ogrodu za oknem. Natomiast białe zasłony do pokoju dziecięcego staną się doskonałą, wzorzystą ozdobą.

Białe zasłony w salonie

Najważniejszym pomieszczeniem w każdym domu jest oczywiście salon, w którym domownicy spędzają większość czasu w ciągu dnia. Dlatego wybierając zasłony do salonu białe należy zwrócić szczególną uwagę zarówno na ich funkcjonalność, jak i estetykę. Sprawdzić się mogą na przykład białe zasłony z cyrkoniami, albo inny, elegancki model zasłon. Wiele zależy od ogólnej wizji salonu.

Białe zasłony do sypialni

Białe zasłony w sypialni muszą pełnić przede wszystkim funkcję zaciemniającą. Ułatwi to spokojny sen oraz zapewni poczucie prywatności, co jest niezwykle istotne w każdej sypialni. Natomiast wygląd zasłon nie jest w tym przypadku aż tak ważny. Względy estetyczne powinny być rozważane dopiero w drugiej kolejności: wybrać zasłony białe we wzory czy gładkie?

Szeroki wybór białych zasłon w naszym sklepie

Białe zasłony to jeden z najczęściej wybieranych typów osłon okiennych. W zależności od potrzeby ciekawym rozwiązaniem mogą być zasłony białe przezroczyste, które wpuszczą światło słoneczne do środka, a jednocześnie zapewnią odrobinę prywatności. W innym przypadku lepiej sprawdzą się grube zasłony zaciemniające.

Wybór najlepszego rozwiązania uzależniony jest także od stylu w jakim zaaranżowane zostało mieszkanie oraz od preferencji jego mieszkańców. Nasz sklep zapewnia zasłony dopasowane do każdego gustu, więc z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie.