RABAT NA DZIEŃ MAMY ZASŁONY - 15% ZOBACZ>>

Filtruj według

Szer. firany lub zasłony
Wys. firany lub zasłony
Sposób zawieszenia
Materiał
Kolor
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Zasłony gotowe na przelotkach

Pokaż 32 z 183 przedmiot(ów)

Zasłony na przelotkach są przystosowane do zawieszania na karniszach rurkowych. Dzięki nim zadba się o elegancką oprawę zarówno standardowych okien, jak i wysokich okien balkonowych lub tarasowych. Modele uszyte z różnych rodzajów tkanin i ozdobione licznymi wzorami bez trudu dopasuje się do każdej aranżacji wnętrza, utrzymanej zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Zasłony na przelotkach szczególnie dobrze sprawdzają się w wyjściach na taras, gdzie okno jest często odsłaniane i zasłaniane.

Zasłony w różnych długościach
Zasłony na przelotkach są dostępne w dwóch standardowych długościach. Mogą sięgać zarówno od sufitu do podłogi, jak i jedynie do parapetu. Dzięki temu modele dekoracji okiennych z tej grupy łatwo dopasowuje się do wielkości pomieszczenia oraz własnych preferencji. Ciekawym wyborem są zasłony, które są nieco dłuższe niż wysokość pomieszczenia - materiał układa się wtedy na podłodze, prezentując się niezwykle elegancko. Takie zasłony są szczególnie polecane do romantycznych sypialni.

Stylowe wzory do nowoczesnych wnętrz
Nowoczesne zasłony na przelotkach zdobią różne nietypowe wzory. Do wyboru ma się zarówno modne, poziome paski w kontrastowych odcieniach, jak i zasłony z wzorami wycinanymi laserowo. Dzięki temu szybko znajdzie się ciekawe dekoracje okienne, które uzupełnią nowoczesną aranżację o przytulny akcent. Tekstylia tego typu są polecane do salonów oraz pokojów młodzieżowych, a także do innych pomieszczeń, w których przebywa się w ciągu dnia. Dekoracyjne zasłony na przelotkach świetnie wyglądają w połączeniu z roletami.

Praktyczne zasłony zaciemniające
Zasłony zaciemniające są niezastąpione w sypialniach, gdzie zapewniają komfortowe warunki do zasypiania. Dzięki nim odcina się dopływ światła z ulicznych latarni, a także promieni słonecznych o brzasku. Zasłony na przelotkach chronią również przed wścibstwem innych osób i tworzą intymną atmosferę w małżeńskiej sypialni. Wystarczy zawiesić je na karniszu, a sypialnia stanie się prawdziwą świątynią relaksu.