X

Filtruj według

Rozmiar obrusu
więcej... mniej
Kolor
Materiał
Cena
Filtruj

Obrusy matowe gładkie

Pokaż 18 z 18 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Obrus to klasyczna dekoracja stołu. Dzięki niemu każdy stół prezentuje się elegancko, a podane na nim posiłki wyglądają po prostu lepiej. Z drugiej zaś strony obrus musi być nie tylko dekoracyjny, ale i praktyczny. Nasze obrusy są łatwe w czyszczeniu, odporne na zachlapania wodą i można je łatwo prasować, nawet gdy się mocno pogną. Materiał z jakich wykonane są obrusy matowe gładkie to poliester 100%. Gwarantuje to odporność na uszkodzenia mechaniczne czy rozciąganie. Takiego typu obrus można położyć na każdym stole, nawet dla dzieci, ponieważ nawet gdy podczas zabawy jedzeniem go poplamią czy pogną, bez problemu się dopierze. 

Obrusy matowe o gładkiej fakturze dostępne są w wielu rozmiarach. Oferujemy dla Państwa najpopularniejsze wymiary, ponieważ wiemy jak istotne jest idealne dopasowanie okrycia stołu do jego wielkości. U nas dostaną Państwo obrusy między innymi o wymiarach: 140x180 cm, 140x200 cm, 140x220 cm, oraz 140x240 cm. Dzięki temu każdy stół niezależnie od wielkości będzie ładnie wyglądał z nałożonym obrusem. Warto pamiętać, że obrus powinien mieć tak zwane zakładki, czyli lekko zwisające boki, które zakryją bryłę blatu przy stole. Jeśli chcemy uzyskać taki efekt bardzo kupić obrus szerszy i dłuższy o około 20 cm od naszego blatu.

Matowe obrusy są bardzo ładną dekoracją do wnętrza. Stonowana kolorystyka i jednolita barwa sprawiają, że dobrze się sprawdzą w wielu pomieszczeniach. Można je położyć na stole w kuchni czy w jadalni, ale też ładnie będą wyglądać na stoliku do kawy. Z tych obrusów można po prostu korzystać na co dzień, jednak będą też użyteczne od święta, gdy przychodzą do nas goście, a my chcemy podać posiłek czy kawę na ładnie udekorowanym stole. Obrusy z matowej i gładkiej tkaniny wciąż są nowością, która z pewnością zainteresuje wielu odwiedzających nas gości. A z drugiej strony taki model obrusu idealnie nada się do nowoczesnych wnętrz, skandynawskiego stylu hygge, czy klasycznie urządzonych mieszkań. Można więc powiedzieć, że wpasuje się idealnie do każdego wystroju.