Jaki jest koszt dostawy?

Dla zamówień do kwoty 199,99 zł koszty przesyłek prezentują się następująco:

12,99 zł
– przesyłka kurierska DPD (płatna z góry)
9,99 zł – przesyłka do paczkomatu InPost (płatna z góry)
15,99 zł – przesyłka kurierska DPD (za pobraniem) koszt i formy dostawy

Przy zamówieniach powyżej 200zł – dostawa jest darmowa dla zamówień realizowanych przesyłką kurierską DPD, przesyłką do paczkomatu InPost oraz  zamówień za pobraniem.

W jakim czasie otrzymam przesyłkę?

Standardowo paczkę nadajemy w 1 dzień roboczy od zakupu i otrzymania płatności. Do tego należy doliczyć 1-2 dni robocze niezbędne przewoźnikowi na jej doręczenie. Termin dostarczenia towaru może ulec wydłużeniu w okresach przedświątecznych, lub w przypadku gdy towar jest przygotowywany na specjalne zamówienie.

Moja paczka ma już nadany numer, ale nie mogę jej śledzić na stronie firmy kurierskiej.

Bez obaw – to normalna procedura, gdyż przy kierowaniu zamówienia do realizacji, do przesyłki generowana jest etykieta nadawcza. Zamówienie musi jednak w dalszym ciągu przejść etap weryfikacji w kolejce na magazynie, zostać spakowane, musimy wystawić dokument sprzedaży i finalnie dopiero wtedy paczka może zostać odebrana przez kuriera – cały ten etap zajmuje około 1-2 dni roboczych, ale jak tylko wyruszy od nas w drogę, otrzymasz osobne powiadomienie.

Moja przesyłka dojechała uszkodzona, co robić?

Wszystkie paczki, które wysyłamy są ubezpieczone - prosimy o sprawdzenie przesyłki pod kątem ewentualnych uszkodzeń.
W przypadku, gdy paczka i jej zawartość są uszkodzone, prosimy o sporządzenie protokołu szkody z kurierem – posiada on specjalne druki, z których należy skorzystać.

Czy wysyłacie przesyłki za granicę?

Nie, dostawy odbywają się tylko na terenie Polski.

Czy można osobiście odebrać zamówienie?

Tak, oczywiście. Należy zaznaczyć opcję " odbiór osobisty " wybierając formę dostawy. Gdy paczka będzie gotowa do odbioru, skontaktujemy się z Klientem.