Letnia wyprzedaż do - 60%  >> skorzystaj

X

Filtruj według

Rozmiar prześcieradła
Materiał
Kolor
Cena
Filtruj

Prześcieradła z gumką 140x200cm

Pokaż 9 z 9 przedmiot(ów)

Szukając odpowiedniego prześcieradła, najpierw należy zwrócić uwagę na jego rozmiar. Prześcieradło 140x200cm, będzie pasować na materac o tych rozmiarach lub niewiele mniejszy. Zawsze musimy kierować się rozmiarem, aby wybrać odpowiedni produkt, ponieważ jego zadaniem jest zakrycie całego materaca, a nie tylko fragmentu. Mając wątpliwości lepiej jest nawet wybrać nieco większe prześcieradło. 

Dużą popularnością w naszym sklepie cieszy się prześcieradło z gumką w rozmiarze 140x200cm. Taka wielkość będzie odpowiednia, aby przykryć dwuosobowy materac. Gumka wszyta po bokach materiału, idealnie trzyma prześcieradło. Dzięki temu materiał jest zawsze napięty, a więc nie marszczy się, ale też utrzymuje je na miejscu. Nawet osoby, które mają bardzo niespokojny sen, będą spać komfortowo, ponieważ materiał nie zsunie się z materaca i nie zroluje.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć prześcieradła uszyte z różnych materiałów. Największą popularnością cieszy się w ostatnim czasie prześcieradło z satyny bawełnianej. Ten materiał w dotyku przypomina delikatną i lejącą satynę, ale ma cechy charakterystyczne dla bawełny, a więc jest wytrzymały i co ważne przewiewny. Także prześcieradło frotte wciąż jest chętnie zamawiane. Ta dzianina przez swój niezwykły splot pętelkowy jest bardzo miła i puszysta w dotyku. Choć najchętniej wybieramy ją zimą, to i w lecie znajdzie swoje zastosowanie. Bardzo wiele osób wybiera też prześcieradło z jerseyu, który jest materiałem bardzo elastycznym, a więc świetnie sprawdza się w roli prześcieradła.