DZIEŃ MAMY WSZYSTKIE ZASŁONY - 15% ZOBACZ>>

Filtruj według

Szer. firany lub zasłony
więcej... mniej
Wys. firany lub zasłony
Sposób zawieszenia
Materiał
Kolor
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Kolekcja FLOWERS

Pokaż 32 z 84 przedmiot(ów)

Firany i zasłony w kwiaty to chętnie wybierany wzór, nie tylko w słoneczne miesiące. Nasza kolekcja FLOWER POWER oferuje ogromną ilość firanek i zasłonek, które udekorowane są kwiatowymi wzorami. Jednak każdy z oferowanych przez nas modeli jest unikalny. Warto zwrócić również uwagę, że wiele modeli występuje w różnej kolorystyce oraz można znaleźć elementy o różnorodnych wymiarach, dzięki czemu dopasowanie produktów do naszych potrzeb będzie bardzo łatwe. W kolekcji FLOWER POWER można znaleźć wyjątkowe firany na małe okna, które chcemy osłonić całkowicie, ale i na bardzo przestrzenne okna, które chcemy jedynie udekorować delikatną firanką. W tej kolekcji znajdą Państwo modele, które cechują się eleganckim wyglądem, choć część z oferowanych produktów można nazwać też romantycznymi lub nowoczesnymi.

Piękną propozycją aranżacji okna mogą być firany MELISA, które występują w kilku wariantach kolorystycznych, a co za tym idzie różnią się również wzorem. Gdy szukają Państwo firan z ozdobnym lambrekinem, które spinane są na środku, ten model będzie idealnym wyborem. Białe firany z ozdobnym wzorem kwiatowym, który zamieszczono na falbanie z pewnością sprawdzą się w nie jednej aranżacji.

Szukając firan, które odrobinę bardziej osłaniają okno, ale są też bardziej barwne, warto przyjrzeć się firanom LENA. Tutaj jedynie środkowa część firany jest biała. Boczne części oraz falbana cechują się dużą wzorzystością. Ten model dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych między innymi w wersji z żółtymi kwiatami, jak i w kolorze stalowym. Dlatego też można powiedzieć, że mimo, iż firana jest bardzo wzorzysta to proponowane kolory będą sprawdzać się w wielu pomieszczeniach.

Nie każda osoba jednak szuka firan na większe okno. Jeśli potrzebne są panele o mniejszych wymiarach, świetnym rozwiązaniem będzie wybór modelu ROSE. Jak nazwa wskazuje jest to panel ozdobiony ładnymi i dużymi różami. Sam panel jest dość krótki i wąski, dlatego też będzie pasował do pojedynczych okien. Sam w sobie stanowi też prawdziwą dekorację pomieszczenia.

U nas mogą Państwo znaleźć firany od wielkości 70x120 cm do nawet 400x160 cm. Większość modeli występuje nie tylko w kilku wariantach kolorystycznych, ale i ma zróżnicowane wymiary. Dzięki czemu będzie można idealnie dopasować wybrane firany do okna.