Filtruj według

Rozmiar prześcieradła

Rozmiar prześcieradła

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 25,00 zł

Prześcieradła z gumką

Aktywne filtry

Pokaż 32 z 75 przedmiot(ów)

Wybierając pościel trzeba zastanowić się nie tylko nad jej kolorem, wzorem, materiałem czy rozmiarem. Bardzo ważnym elementem jest też prześcieradło. I tutaj wybór jest ogromny, a więc mogą Państwo znaleźć model, który będzie najlepiej dopasowany do potrzeb, jak i wymagań. Naszym obecnym hitem są prześcieradła z gumką. Mają one bardzo dużo zalet, a wybór który oferujemy zapewnia możliwość wybrania wielkości i kolorystyki prześcieradła, które pasują każdej osobie.

Dlaczego prześcieradło z gumką jest obecnie tak popularnym wyborem? Przede wszystkim daje nam gwarancję wysokiego komfortu snu przez całą noc. Wystarczy prześcieradło raz założyć na materac, aby pozostało nieruchome, aż do czasy jego zmiany. Dobrze dobrany rozmiar sprawia, że prześcieradło bardzo dobrze przylega do powierzchni materaca. A wszyte równomiernie na brzegach gumki, zapobiegają przesuwaniu się materiału. Dzięki temu nawet osoby, które nie śpią spokojnie, pozbędą się problemu zsuwania i rolowania się prześcieradła podczas snu. Materiał pozostaje na swoim miejscu, nie tworzy zmarszczek i nagle nie znika z powierzchni materaca, zwisając po bokach łóżka. Taki wybór zapewni nam największy komfort podczas snu.

Kluczowe jest jednak, aby wybrać prawidłowy rozmiar. Inaczej prześcieradło z gumką będzie za małe, a więc nie da się go dobrze założyć na materac, albo będzie za duże i wszyta gumka nie będzie odpowiednio mocno trzymać materiału. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie standardowe rozmiary prześcieradeł. Dostępne są między innymi prześcieradła o wymiarach: 90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm i 200x220 cm. Jeśli mają Państwo wątpliwości, jaka wielkość będzie odpowiednia, chętnie pomożemy w dobrze najlepszego wariantu.

Do wyboru są również materiały, z jakich uszyto takie prześcieradła. Frotte, tak lubiana zwłaszcza w chłodniejsze miesiące czy po prostu 100% bawełna, która jest równie przyjemna w dotyku i przewiewna. Zapewniamy też ogromną gamę kolorystyczną, wśród której można znaleźć klasyczne białe prześcieradła z gumką, ale i bardziej unikatowe kolory jak seledyn, turkus czy jasny róż.