Obrusy

Aktywne filtry

Pokaż 32 z 48 przedmiot(ów)

Szukając ciekawych dodatków do wnętrza, nie można zapomnieć również o elementach praktycznych. Jednym z nich jest po prostu obrus. Najczęściej wykorzystujemy go do przykrycia stołu lub ławy. Świetnie wygląda też położony na komodzie czy innym blacie. Sam obrus może więc być dodatkiem, który po prostu ma chronić blat przed uszkodzeniami, ale też jego zadaniem jest udekorowanie pomieszczenia.

Pięknie nakryty stół zawsze zwraca uwagę i sprawia dobre wrażenie. Można nawet powiedzieć, że jest tłem, na którym zastawa stołowa gra pierwsze skrzypce. Dlatego i do niej musi być dopasowany. Z tego powodu oferujemy Państwu szeroką gamę obrusów, które sprawdzą się zarówno na mniejszych stolikach do kawy, jak i położone na stole w jadalni.

Wśród popularnych modeli znajdziemy choćby obrusy plamoodporne NOEMIE, które świetnie sprawdzą się, gdy chcą Państwo zarazem ładne i praktyczne zakrycie stołu. Ten model występuje w wielu rozmiarach, jak: 140x160 cm, 140x220 cm i 160x300 cm, dlatego bez trudu można znaleźć wielkość idealną dla każdego stołu.

Ogromną popularnością cieszą się również obrusy z matowej tkaniny LILY, które wyróżnia stonowana kolorystka. Taki obrus dobrze wygląda na stołach nowoczesnych i tradycyjnych. Do wyboru jest wiele rozmiarów zaczynając od 140x180 cm. Jeśli jednak poszukują Państwo wyróżniających się bieżników, to bieżniki FABIO z matowej, kolorowej tkaniny będą odpowiedzią. Wyróżnia je barwna kolorystyka. Dostępne są m.in. różowe, niebieskie, kremowe czy zielone bieżniki w rozmiarze 40x140 cm. Aby zaskoczyć gości warto spojrzeć na bieżnik CHIC, który odróżnia się od innych modeli dekoracyjnymi pasami cyrkonii.

Nie można zapomnieć o tradycyjnych białych obrusach z koronką. Nasze najbardziej popularne obrusy z gipiurą to model VALERIE. Klasyczny biały obrus obszyty koronką na brzegach zawsze dobrze wygląda. Niezależnie od tego, w jakim stylu mają Państwo zaaranżowane mieszkanie i ten model świetnie się zgra z resztą. I ten obrus można kupić w różnych rozmiarach co z pewnością ułatwi wybór.