X

Filtruj według

Kolor
Barwa światła
Cena
Filtruj

Oświetlenie

Pokaż 9 z 9 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Oświetlenie to ważna część naszych mieszkań, jak i przestrzeni zewnętrznych. Ładnie oświetlony balkon czy taras od razu wygląda przyjemniej. A w domach bardzo duży nacisk kładziemy, aby aranżacja wnętrza była ładna i spójna. Bez dobrze dopasowanego oświetlenia trudno będzie to uzyskać. W naszym sklepie znajdą Państwo ciekawe elementy oświetlenia, które sprawdzą się jako dekoracja albo główne źródło światła.

Ładna dekoracja mieszkania 

Chcąc mieć wnętrze, w którym panuje pogodny nastrój, można do mieszkania dodać różne ładne elementy ozdobne. Ciekawym pomysłem jest też postawienie na elementy świetlne. Kurtyna świetlna LED to świetny pomysł na ozdobienie nie tylko okna. Można je zawiesić wraz z firaną do salonu i uzyskać ozdobny efekt bez wysiłku. Są też elementem do podkreślenia półek, czy przestrzeni na ścianie zamiast np. zawieszania obrazka. Wybierając taką dekorację, możemy przebierać wśród wielu dostępnych wzorów.

Innym dobrym pomysłem jest wykorzystanie taśm LED, którymi można ozdobić półki. Dostępne u nas taśmy LED mogą zmieniać kolor, a więc mogą być uniwersalną ozdobą. Raz podkreślać nowoczesny styl mieszkania, a innym razem zapewnić nam domowy i ciepły nastrój. 

Balkon, taras i altanka — je też ozdobisz światłem

Wybierając oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne warto się kierować stylem ozdób, ale i ich praktycznymi funkcjami. Oświetlenie ogrodu może być zasilane solarnie, co daje nam ogromną oszczędność prądu na oświetlenie ogrodu. A jednocześnie wybór wzorów takich lampek jest ogromny. Wielką popularnością cieszą się też girlandy. Można je zawiesić na balkonie, ale świetnie sprawdzą się też oplatając altankę. I one mogą być zasilane małym panelem solarnym. Dostępne są wzory kul, kropli czy uroczych kwiatuszków.

Na balonach i w altankach nie może zabraknąć też innych dekoracji, jak nasze koce z mikrofibry, które są nie tylko świetnym elementem dekoracji, ale i są praktycznym dodatkiem. Mądrze wybierając dekoracje zewnętrzne, możemy sobie zaaranżować przyjemne miejsce do spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół.