X

Filtruj według

Rozmiar pościeli
Kolor
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Pościel w motyw roślinny

Pokaż 32 z 173 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Pościel jest wyjątkowo ważnym elementem urządzania sypialni. Musi pasować do charakteru całego wnętrza, ale też do samego łóżka. A przede wszystkim musi być przyjemna w dotyku, aby móc w niej przyjemnie odpoczywać. Każdy chce też mieć ładną i modną pościel, na którą będzie przyjemnie spojrzeć. Dlatego oferujemy Państwu najnowsze modele pościeli, które są nie tylko modne, ale i praktyczne, a przede wszystkim bardzo komfortowe w użyciu.

Ciekawym wyborem jest pościel w motyw roślinny. Wybierając taką pościel kierujemy się obecnie panującym trendem, ale też jest ona elegancka, ładna i bardzo często widok roślin wprawia nas w zachwyt lub nawet pozwala ukoić nerwy. Dobrym wyborem jest m.in. pościel CLIMBING LEAVES czy BLACK LEAVES, gdzie główną rolę grają liście.

Oczywiście można postawić też na pościel w kwiaty. Jest to bardziej tradycyjny wybór, a same kwiaty mogą przyjmować różne formy i występować w odmiennej kolorystyce. Komplet PURPLE ROSES to piękna jasna pościel ozdobiona wyrafinowaną fioletową różą. Ale już SUMMER MEADOW to komplet z kolorowymi kwiatami, które swoim wyglądem przypominają kwitnącą latem łąkę. Tak zwany wzór "drobna łączka" można zobaczyć na pościeli HAPPY LIFE.

Pościel w rośliny może odmienić każdą sypialnię. Ważne jest jednak, aby wybrać komplet w odpowiednim rozmiarze. Dlatego oferujemy pościel dostępną w najpopularniejszych rozmiarach jak: 160x200cm czy 200x220cm. Do wyboru są również różne materiały. Piękna satyna bawełniana, bawełna, a nawet jersey. Pościele z motywem roślinnym mogą więc zagościć w każdej sypialni.