Filtruj według

Szer. firany lub zasłony

Szer. firany lub zasłony

Wys. firany lub zasłony

Wys. firany lub zasłony

Sposób zawieszenia

Sposób zawieszenia

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 160,00 zł

Firany z woalu

Aktywne filtry

Pokaż 32 z 265 przedmiot(ów)

Firanki z woalu to ponadczasowa dekoracja okienna, dzięki której każde pomieszczenie nabiera ciepła i przytulności. Można zawiesić je w kuchni, jadalni, salonie, sypialni, a nawet w przedpokoju lub gabinecie. Delikatny i zwiewny materiał dobrze wygląda nawet w małych pomieszczeniach, harmonijnie łącząc się z dodatkami w wielu różnych stylach. Woalowe firanki pasują zarówno dla klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji, dodając im prawdziwego wdzięku.

Firanki z praktycznej i eleganckiej tkaniny
Woal 100% poliester to jedna z najpraktyczniejszych tkanin, z których szyje się firanki. Woal jest wytrzymały, odporny na gniecenie i elegancki, dlatego dekoracje okienne z niego wykonane to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Firany służą przez długi czas, a możliwość prania w pralce automatycznej i prasowania sprawia, że zawsze prezentują się nienagannie. Materiał zachowuje początkowy kształt i kolor przez lata, nawet w przypadku firanek śnieżnobiałych.

Firanki do każdej aranżacji
Firany z woalu są dostępne w wielu kolorach i wzorach. Na użytkowników czekają klasyczne, białe firany o prostej formie do marszczenia na karniszu lub drapowania w eleganckie kokony. Ponadto wśród firanek woalowych znajdzie się kolorowe firanki bez wzorów, jak również firanki w formie paneli i dekorowane za pomocą stylowych ażurów. Mnogość motywów i barw sprawia, że łatwo dopasować firanki woalowe do wielu różnych aranżacji, zmieniając zupełnie dotychczasowy charakter wnętrza.

Dekoracja na okna różnej wielkości
Za pomocą firanek woalowych udekoruje się dowolne okno. Można wykorzystać je do ozdobienia wysokich okien balkonowych i tarasowych w salonie lub sypialni, jak i do zawieszenia nad niewielkim oknem w przedpokoju lub kuchni. Dzięki temu jest to ozdoba uniwersalna, która pasuje do wielu pomieszczeń bez względu na ich wielkość i wysokość. Woalowe firany wyglądają dobrze nawet w wysokich, przedwojennych kamienicach oraz w ciasnych kawalerkach w blokach, co umożliwia ich uniwersalne zastosowanie niemalże w każdym mieszkaniu lub domu.