Kategorie

X

Filtruj według

Kolor
Skład
Szerokość lamówki
Długość lamówki
Filtruj

Lamówki 20mm

Pokaż 3 z 3 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Jednym z akcesoriów, które są przydatne do szycia firan i zasłon jest lamówka. Można ją wykorzystać na wiele sposobów podczas prac krawieckich. W naszej ofercie dostępne są między innymi lamówki o szerokości 20 mm. Ich szerokość sprawdzi się do wykończenia różnych materiałów i produktów. Dzięki bogatej ofercie kolorystycznej mogą Państwo znaleźć idealne lamówki atłasowe do swoich firan, zasłon i innych materiałów do obszycia.

Lamówka w rozmiarze 20 mm

Lamówka atłasowa to jeden z podstawowych elementów wykorzystywanych podczas szycia. Zwłaszcza lamówka o szerokości 20 mm mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Głównie korzysta się z nich do obszycia krawędzi firan i zasłon, oraz innych materiałów. Można też lamówkę wykorzystać do zabezpieczenia krawędzi skracanej spódnicy lub sukienki. Szerokość 20 mm będzie odpowiednia, gdy chcemy, aby wszyta lamówka była delikatnym dodatkiem lub wręcz, aby została niewidoczna. Oferowane lamówki świetnie sprawdzą się również jako wstążeczki do dekoracji czy materiał do wykonania elementów różnych zdobień.

Duża gama kolorystyczna do wyboru

Oferujemy lamówki o szerokości 20 mm w wielu kolorach. Do wyboru są fiolet, pomarańcz, biel. Nasze lamówki atłasowe można wykorzystać do obszycia wielu kolorowych, jak i wzorzystych materiałów. A także świetnie się sprawdzą do obszycia jednokolorowych tkanin, czy firan z gipiurą. Ich zastosowanie jest uniwersalne.