Kategorie

X

Filtruj według

Rozmiar prześcieradła
Grubość materaca
Kolor
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Prześcieradła z gumką 90x200 cm

Pokaż 8 z 8 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Wygodne prześcieradło to najważniejszy element zaścielonego łóżka. Od niego zależy między innymi czy się wyśpimy i wygodnie nam się będzie spało całą noc. Prześcieradła wykonane są z różnych materiałów i różnią się wielkością. Można też kupić prześcieradło z wszytą gumką lub bez, co ma nam zapewnić wygodę użytkowania. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne prześcieradła. Bardzo popularne są prześcieradła w rozmiarze 90x200 cm, które pasują na pojedynczy materac. Można też wybrać prześcieradło pod kątem materiału, z jakiego jest wykonane.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo prześcieradła wykonane z najbardziej praktycznych i komfortowych materiałów. Dzianiny są delikatne w dotyku, bardzo wytrzymałe i elastyczne. Dzięki temu świetnie sprawdza się w roli prześcieradła z gumką.

Prześcieradło z gumką to świetny wybór, ponieważ odpowiednio założone, nie przesuwa się nawet podczas niespokojnego snu. Dlatego też śpiąc na tego typu prześcieradle, można się lepiej wyspać, a rano nie znajdziemy prześcieradła obok łóżka, tylko przykrywające materac. Jest to naprawdę wygodne rozwiązanie, gwarantujące spokojny sen.