Kategorie

X

Filtruj według

Sposób zawieszenia
Wys. firany/zasłony
Szer. firany/zasłony
Kolor
więcej... mniej
Materiał
Cena
Filtruj

Zasłony wycinane laserowo

Pokaż 30 z 74 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Zasłony wycinane laserowo to efektowna dekoracja okienna, dzięki której podkreśla się nowoczesny charakter wnętrza. Stylowe zdobienia dodają wdzięku każdej aranżacji, uzupełniając ją o wyrazisty akcent w dowolnym kolorze. Wycinane laserowo zasłony są znakomitym wyborem do salonu, sypialni lub gabinetu, a także do modnego, młodzieżowego pokoju. Dzięki nim uzyska się nietuzinkowy efekt dekoracyjny, który zachwyci nawet wybrednych użytkowników.

Zasłony laserowo wycinane – perfekcyjny wzór!

Technologia laserowa daje wiele możliwości, które są w pełni wykorzystywane podczas szycia nowoczesnych zasłon. Wzory są wycinane za pomocą wiązki lasera, która dokładnie wypala materiał, tworząc idealnie równe kształty. Wszystkie krawędzie są odporne na strzępienie, gładkie i estetycznie wykończone, dlatego technologia laserowa daje znacznie lepsze efekty niż inne metody wycinania wzorów w zasłonach. Laser umożliwia tworzenie otworów w różnych materiałach, dlatego wycinane laserowo zasłony są szeroką kategorią, w której bez trudu znajdzie się dekoracje okienne dla siebie.

Zasłony wycinane laserowo – stylowe dekoracje na okna balkonowe i tarasowe

Długie zasłony wycinane laserowo znakomicie prezentują się na wysokich oknach balkonowych i tarasowych. Można używać ich w połączeniu z firankami lub bez nich, tworząc subtelną dekorację wyjścia na przydomowy taras. Dzięki wszytym przelotkom zasłony łatwo przesuwają się na karniszu i są praktyczne na co dzień. Bez trudu zawiesza się je nad wysokim oknem, a także układa na pożądaną szerokość.

Łatwy montaż zasłon wycinanych laserowo

Zasłony z wzorami wycinanymi laserowo są łatwe do zamontowania na karniszu, gdyż wystarczy wsunąć przelotki na karnisz rurkowy lub zmarszczyć wszytą taśmę na odpowiednią szerokość. Wszystkie modele zasłon są przystosowane do prania w pralce automatycznej oraz prasowania w razie potrzeby. Dzięki temu służą przez długi czas i zawsze prezentują się nienagannie, stanowiąc stylową dekorację wybranego pomieszczenia. Zasłony można bez przeszkód użytkować na co dzień, gdyż są uszyte z trwałych materiałów odpornych na utratę kształtu i koloru.

Najpopularniejsze produkty z kategorii “Zasłony wycinane laserowo”:

Szara zasłona wycinana laserowo | Beżowa zasłona wycinana laserowo na taśmieCzarna zasłona wycinana laserowoZielone butelkowe zasłona wycinana laserowo | Biało czarna zasłona wycinane laserowo
Inni szukali również:
Zasłony zaciemniające | Zasłony półzaciemniająceZasłony wycinane laserowoModne zasłonyZasłony gładkieZasłony glamour | Zasłony boho