Filtruj według

Szer. firany/zasłony

Szer. firany/zasłony

Wys. firany/zasłony

Wys. firany/zasłony

Sposób zawieszenia

Sposób zawieszenia

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 154,00 zł

Zasłony wycinane laserowo

Aktywne filtry

Pokaż 32 z 39 przedmiot(ów)

Zasłony wycinane laserowo to efektowna dekoracja okienna, dzięki której podkreśla się nowoczesny charakter wnętrza. Stylowe zdobienia dodają wdzięku każdej aranżacji, uzupełniając ją o wyrazisty akcent w dowolnym kolorze. Wycinane laserowo zasłony są znakomitym wyborem do salonu, sypialni lub gabinetu, a także do modnego, młodzieżowego pokoju. Dzięki nim uzyska się nietuzinkowy efekt dekoracyjny, który zachwyci nawet wybrednych użytkowników.

Perfekcyjny wzór!
Technologia laserowa daje wiele możliwości, które są w pełni wykorzystywane podczas szycia nowoczesnych zasłon. Wzory są wycinane za pomocą wiązki lasera, która dokładnie wypala materiał, tworząc idealnie równe kształty. Wszystkie krawędzie są odporne na strzępienie, gładkie i estetycznie wykończone, dlatego technologia laserowa daje znacznie lepsze efekty niż inne metody wycinania wzorów w zasłonach. Laser umożliwia tworzenie otworów w różnych materiałach, dlatego wycinane laserowo zasłony są szeroką kategorią, w której bez trudu znajdzie się dekoracje okienne dla siebie.

Stylowe dekoracje na okna balkonowe i tarasowe
Długie zasłony wycinane laserowo znakomicie prezentują się na wysokich oknach balkonowych i tarasowych. Można używać ich w połączeniu z firankami lub bez nich, tworząc subtelną dekorację wyjścia na przydomowy taras. Dzięki wszytym przelotkom, zasłony łatwo przesuwają się na karniszu i są praktyczne na co dzień. Bez trudu zawiesza się je nad wysokim oknem, a także układa na pożądaną szerokość.

Łatwy montaż
Zasłony z wzorami wycinanymi laserowo są łatwe do zamontowania na karniszu, gdyż wystarczy wsunąć przelotki na karnisz rurkowy lub zmarszczyć wszytą taśmę na odpowiednią szerokość. Wszystkie modele zasłon są przystosowane do prania w pralce automatycznej oraz prasowania w razie potrzeby. Dzięki temu służą przez długi czas i zawsze prezentują się nienagannie, stanowiąc stylową dekorację wybranego pomieszczenia. Zasłony można bez przeszkód użytkować na co dzień, gdyż są uszyte z trwałych materiałów odpornych na utratę kształtu i koloru.