Kategorie

X

Filtruj według

Rodzaj zapięcia
Kształt
Rozmiar klamry
Długość patyczka
Cena dotyczy
Cena
Filtruj

Spinki do firan i zasłon

Pokaż 15 z 15 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Odpowiednie upięcie firanek może całkowicie zmienić stylizację okna. Jednak wcale nie trzeba posiadać wielu dodatkowych elementów, aby w ładny sposób wyeksponować firanki. Z powodzeniem można do tego wykorzystać nasze spinki. Dostępne są w odcieniach złota i srebra. Te dwa główne kolory pasują uniwersalne do wielu barw firanek i zasłonek. Wykorzystując spinki można ładnie podpiąć białe firanki, ale też jednokolorowe w intensywnej barwie różu, a nawet wielobarwne zdobione na przykład motywem kwiatów. Można więc powiedzieć, że spinki przydadzą się do spięcia każdego koloru i wzoru firanek oraz zasłon.
Nasze klamry dekoracyjne świetnie trzymają fałdy materiału po jego upięciu. Spinki OPHELIE mocowane są na magnez, a więc możemy je założyć bardzo szybko, ale i skorygować ich położenie błyskawicznie, gdy okaże się, że na przykład spięliśmy firany za wysoko z jednej strony.
Oferujemy spinki dekoracyjne w bardzo wielu wzorach. Mogą to być okrągłe kuleczki, które świetnie skomponują się wśród zasłon i firanek czy też spinki z motywem kwiatu, jakie sprawdzą się właśnie przy kwiecistych zasłonkach. U nas można znaleźć spinki o wzorach, które pasować będą do tkanin o różnych fakturach i wzorach.
Jak ładnie upiąć firanki czy zasłonki spinką, aby okno wyglądało rewelacyjnie? Przede wszystkim warto dopasować spinki na zasadzie kontrastu. Do gładkich firan sprawdzą się bardzo ozdobne, wręcz wyróżniające się spinki. Przy tych bardziej kolorowych lub wzorzystych warto wybrać te mniej strojne. Tak samo jeśli chodzi o kolor. Gdy firanki czy zasłony są ciemne polecane są jasne spinki, w przypadku jasnych zasłon warto postawić na kolor, przykładowo wybrać złote spinki, które ładnie odbiją się na tle choćby białych firan. Korzystając z kontrastów uzyskamy elegancką, aczkolwiek subtelną aranżację okna.
Firanki warto podpiąć nie tylko ze względów dekoracyjnych, choć trzeba przyznać, że fantazyjnie spięte mogą wyglądać elegancko i dodawać całemu pomieszczeniu szyku. Wiele osób spina firanki, aby lepiej odsłonić okno, przez które wpada światło słoneczne. Dzięki temu samo okno ma ładną oprawę, ale też wpuszczamy tak dużo światła, jak możemy. Z kolei zasłonki warto spiąć na dzień, aby odsłaniały okno i rozpuścić je na wieczór, gdy chcemy zachować większą prywatność lub przeszkadzam nam światło z ulicy.

  1. Jak upinać firanki? Pomysłowe sposoby na upinanie firanek
  2. No Title