Kategorie

Koła do pływania

Pokaż 4 z 4 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Koło dmuchane dla dziecka zapewnia mu bezpieczeństwo nad wodą. Jest ono obowiązkowym elementem wyposażenia na plażę i basen. Przyda się podczas lekcji pływania. W naszej ofercie znajdziesz koła do pływania w różnych rozmiarach. Sprawdź!

Koła do pływania dla dzieci – zabawa i nauka pływania

Pływanie i pluskanie się w wodzie to świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Jednak maluchy są narażone na niebezpieczeństwo zachłyśnięcia się wodą czy nawet utonięcia. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie swojej pociechy, koniecznie wybierz dla niego dmuchane koło dla dziewczynki lub chłopca w odpowiednim rozmiarze. Dzięki niemu kąpiel w morzu, jeziorze czy basenie będzie dla dziecka prawdziwą frajdą, a Ty odetchniesz z ulgą.
To jak, które koło do nauki pływania dla dziecka wybierzesz? Zobaczcie razem modele dostępne w naszym sklepie i pozwól swojej pociesze wybrać, które podoba mu się najbardziej!

Dmuchane koła w różnych wzorach i kolorach

W naszej ofercie znajdziesz koła do pływania w wisienki oraz inne, piękne wzory. Możesz wybierać także wśród wielu kolorów. Dla dziewczynek mamy różowe koła do pływania, które spodobają się każdej małej księżniczce. Oczywiście chłopcy też mogą z nich korzystać! Najważniejsze, by wzór spodobał się dziecku, bo wtedy będzie chętniej korzystać z koła. Dlatego też zachęcamy dorosłych do wybrania rozmiaru, a dzieci – koloru i wzoru.

Wybierz małe lub duże koło do pływania

Dzieci różnią się wzrostem i wagą. Dlatego nasze koła do pływania dla dzieci występują w różnych rozmiarach:
    • 60 cm,
    • 70 cm,
    • 80 cm.
Mniejsze dmuchane koła sprawdzą się dla młodszych dzieci. Za to duże koło do pływania jest chętniej wybierane przez nastolatków, a nawet dorosłych. By spełniało ono swoją funkcję, należy dokładnie sprawdzić wymiar, by pasował do sylwetki dziecka. Dzięki temu koło nie będzie się zsuwać, a dziecko nie znajdzie się nagle pod wodą. Im lepiej dopasowane koło, tym większe bezpieczeństwo nad wodą.

Plaża czy basen ogrodowy – koło dmuchane to must-have!

Koła do pływania dla dzieci rozpoczynających naukę pływania są prawdziwym niezbędnikiem. Sprawdzają się świetnie także dla tych pociech, które w basenie radzą sobie doskonale, ale nad morzem czy oceanem potrzebują dodatkowego zabezpieczenia. Fale potrafią porwać dziecko, dlatego nawet dla zdolnych małych pływaków lepiej wybrać odpowiednie koło do pływania.
Przydadzą się one także do relaksu w basenie ogrodowym. Koła w rozmiarach 60-80 cm będą idealne do leżenia i dryfowania. Możesz zamówić dla siebie największe koło, nadmuchać je, założyć ulubiony strój kąpielowy i oddać się błogiemu nicnierobieniu w basenie. A może weźmiesz ze sobą pyszny koktajl lub książkę? Zamów koło już dziś!