Kategorie

X

Filtruj według

Wys. firany/zasłony
Szer. firany/zasłony
Sposób zawieszenia
Cena
Filtruj

Kolekcja HEARTS

Pokaż 16 z 16 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Oferujemy Państwu bogatą kolorystycznie kolekcje HEARTS. W jej skład wchodzą między innymi komplety pościeli, firany i zasłony. Zatem wybierając motyw serduszek można u nas skompletować sobie produkty do upiększenia całej sypialni. Jeśli jednak podobają się Państwu firany i zasłony z tej kolekcji, z myślą o powieszeniu ich w pokoju dzieci lub nawet w salonie, oczywiście, że można to zrobić! Mimo, że serca to wzór bardzo romantyczny, można wykorzystać go również przy aranżacji pokoju dziennego. 

Choćby delikatne firany MOLLIE, które na lambrekinie, ozdobnym wiązaniu i na dolnej falbanie przyozdobione są sercami, bardzo ładnie będą wyglądać w każdym pomieszczeniu. Biała firana z woalu zawsze wygląda świeżo i efektownie. Tutaj dodano odrobinę uroczych serduszek, aby sama firana nie wyglądała zbyt zwyczajnie. Dzięki takim delikatnym ozdobom nabrała nieco koloru, który można wykorzystać do aranżacji wielu różnych okien. Warto wiedzieć, że do wyboru jest kilka kolorów. Między innymi firana występuje ozdobiona czerwonymi lub czarnymi sercami.

Również zasłony ELISE to biały model zasłon wykończony czerwonymi sercami niewielkich rozmiarów. Taka zasłona wygląda naprawdę uroczo. Warto do niej dopasować zwyczajne białe firany z woalu, które będą podkreślać sam styl zasłon. Ten model również świetnie się sprawdzi albo w uroczym saloniku, albo w sypialni.

Na uwagę zasługują też zasłony ADELE. Jest to model, który występuje w wielu intensywnych barwach. Na przykład w połączeniu kolorystycznym żółty - szary z czarnymi sercami. Zdecydowanie jest to bardzo nowoczesny model firan, który będzie można dopasować do wnętrz, w których stawiamy na mocne barwy. Albo też mamy spokojną kolorystykę pokoju i chcemy go rozświetlić mocnym kolorem, tylko w postaci jednego akcentu.

Oczywiście w kolekcji HEARTS nie mogło zabraknąć również pościeli. Przecież to ona jest najważniejszym elementem w sypialni. Dostępne są choćby modele PINK HEARST i BLACK HEARTS. Ciekawe połączenie dość intensywnych barw sprawia, że taka pościel spodoba się wielu osobom, które nie lubią monotonii. 

U kogo sprawdzi się kolekcja HEARTS? Można powiedzieć, że pasuje ona do wielu wnętrz, ponieważ mimo, że sama kolekcja opiera się o wspólny motyw serca to niektóre modele produktów są bardziej delikatne niż inne. Wybierając choćby pościel RED HEARTS możemy sobie urządzić piękną sypialnię z delikatnym motywem serc, które pięknie pokazują się na pościeli. Czerwone serca na białej tkaninie zawsze wyglądają elegancko. Jednakże nie są one przerysowane czy też zbyt nowoczesne. Taka pościel sprawdzi się zarówno w klasycznej sypialni, jak i w pokoju nastolatki. Dlatego też nie można powiedzieć, że jest to kolekcja trudna w użyciu. Wbrew pozorom każda osoba może wykorzystać jej elementy w aranżacji swojego wnętrza. Warto też zauważyć, że zarówno pościel, jak i firany oraz zasłony występują w różnych rozmiarach. Dzięki temu można kupić produkty odpowiedniej wielkości.