Kategorie

X

Filtruj według

Rozmiar skarpetek
Kolor
Ilość par w zestawie
Skład skarpetek
Cena
Filtruj

Skarpetki

Pokaż 2 z 2 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Skarpetki mogą być doskonałym pomysłem na podarowanie bliskiej osobie przydatnego prezentu urodzinowego lub świątecznego. Co ważniejsze można je kupić w wersji tradycyjnej lub urozmaiconej. To podarunek, który nigdy nie wyląduje w szafie na długie miesiące, więc na pewno warto się nad nim zastanowić!

Podarunek w postaci skarpet, czyli klasyka gatunku

Nie da się ukryć, że skarpety na prezent to absolutna klasyka gatunku. Para skarpet zadowoli osoby w każdym wieku, niezależnie od tego, czy będzie to kobieta/dziewczynka, czy też mężczyzna/chłopiec. Dobrą wiadomością jest na pewno to, że można je dobrać pod kątem kolorystycznym, rozmiarowym lub kierując się występującymi na nich motywami. Ostateczna decyzja należy do Ciebie!

Skarpety na każdy dzień tygodnia

Nieco bardziej oryginalną propozycją rynkową są skarpety Dni Tygodnia. To nic innego, jak starannie zaprojektowany 7-pak skarpet na każdy dzień tygodnia, z odpowiednim motywem (Monday, Tuesday, itd.). W tym przypadku absolutnym strzałem w dziesiątkę okażą się skarpetki męskie Dni Tygodnia w pudełku w wersji wielokolorowej. Dzięki nim:
    • mężczyźni będą przygotowani na każdy dzień tygodnia i nie pomylą skarpetek,
    • skutecznie połączy się oryginalność, estetykę wykończenia i praktyczność.
Alternatywnym rozwiązaniem są oczywiście skarpetki damskie Dni Tygodnia. Jak widać, każda płeć znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, za co nie trzeba będzie zapłacić dużych pieniędzy!

Skarpetki świąteczne dla dzieci i dorosłych

Największym zainteresowaniem wśród kupujących cieszą się jednak świąteczne skarpety, na których znajdują się bożonarodzeniowe motywy (w tym m.in. mikołaje, bałwanki, renifery, pingwiny i płatki śniegu). Na szczególne wyróżnienie w tej kategorii zasługują skarpetki świąteczne dziecięce w zielonym kolorze oraz z motywem pingwina. To antypoślizgowe i ciepłe dziecięce skarpetki, dzięki którym najmłodsi zatroszczą się o magię świąt i utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała oraz własne bezpieczeństwo. Bardziej wymagającym klientom polecany jest 5-pak skarpet świątecznych, z których będzie można korzystać wraz z całą swoją rodziną i wspólnie zasiąść w nich przy wigilijnym stole.