Kategorie

X

Filtruj według

Rozmiar poduszki
Kolor
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Poduszki do spania

Pokaż 10 z 10 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Odpowiednio dobrane poduszki do spania stanowią gwarancję komfortu snu w nocy, pozwalają wypocząć i zregenerować siły witalne po całym dniu pracy. Modele typu jasiek sprawdzają się też jako dekoracja do sypialni. W naszym sklepie internetowym oferujemy poduszki różnej wielkości. Nasze produkty mają wymiary 40x40 cm, 50x70 cm i 70x80 cm. Znajdzie się wśród nich również poduszka antyalergiczna.

Niedrogie i wygodne poduszki do spania

W asortymencie naszego sklepu nie brakuje niedrogich i wygodnych poduszek do spania. Doskonałym wyborem są modele wypełnione kulką silikonową, która wykazuje dużą sprężystość, pod wpływem ciężaru ciała nie zbija się i zawsze powraca do pierwotnej formy – przykładem poduszka 70x80cm SLEEP. Idealnie dopasowuje się ona do kształtu głowy, a dzięki temu, że posiada wszyty zamek błyskawiczny, można ująć część kulek, dostosowując wielkość wsadu do indywidualnych potrzeb. Znakomicie sprawdza się też poduszka pikowana, m.in. poduszka 50x70cm SLEEP. Taka technika szycia, gwarantując równomierne rozłożenie wypełnienia, uniemożliwia jego przemieszczanie się i zapewnia wygodę wypoczynku.

Poduszka antyalergiczna – komfortowy, zdrowy sen

Szczególne wymogi musi spełniać poduszka dla alergików. Zazwyczaj jest ona wypełniona sztucznym puchem (przypominającym gęsi) w postaci kulek na bazie cienkich włókien silikonowych i poliestrowych, jak chociażby poduszka 40x40cm SLEEP. Hipoalergiczne wypełnienie poduszki minimalizuje ryzyko namnażania się niebezpiecznych roztoczy kurzu domowego, odpowiedzialnych za atopowe wysypki, bóle głowy i zaburzenia snu. Poduszka do spania z tego rodzaju wsadem stanowi gwarancję przespanej nocy oraz zapewnia spokojny i zdrowy sen.

Poduszka wewnętrzna – do spania, dekoracji i na dalekie podróże

Warte polecenia są również tanie poduszki wewnętrzne, z reguły lekkie i niewielkich rozmiarów, wypełnione włóknami poliestrowymi, jak na przykład poduszka 40x40cm JOHNNY. Taki model sprawdzi się nie tylko w charakterze jaśka, ale i wsadu do ozdobnej poszewki na łóżko. Przyda się też w podróży dowolnym środkiem lokomocji w charakterze podręcznej poduszki do spania i wypoczynku, zapewniającej odpowiednie podparcie szyi i kręgosłupa. Po dotarciu do hotelu bądź pensjonatu można ją zabrać do łóżka jako dodatkową poduszeczkę, w którą przyjemnie będzie się wtulić w trakcie snu.

  1. Poduszki dekoracyjne do salonu – jakie wybrać? Porady i wiosenne inspiracje
  2. Pościel letnia - jaką wybrać pościel na zbliżające się upały?
  3. Jak przygotować sypialnię na wiosnę? Najmodniejsze wzory i kolory pościeli
  4. Pościel w kwiaty, w liście, gładka - jesienne pomysły na aranżację sypialni