Kategorie

X

Filtruj według

Sposób zawieszenia
Wys. firany/zasłony
Szer. firany/zasłony
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Zasłony w kwiaty

Pokaż 30 z 92 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Wśród zasłon można wyróżnić kilka popularnych rodzajów. Jednym z nich są zasłony w kwiaty. Często nie wyobrażamy sobie mieszkania bez świeżych kwiatów, ściętych do wazonu lub choćby kilku doniczek ustawionych na parapecie z kwitnącymi roślinami. Gotowe zasłony w kwiaty są odpowiedzią na dobrą aranżację okna, nie tylko dla osób, które lubią ten motyw. Także, jeśli szukają Państwo niebanalnych zasłon, które odmienią stylizację mieszkania, właśnie ta kategoria zapewni duży wybór ciekawych modeli.

Do jakich aranżacji sprawdzą się zasłony w kwiaty?

Zasłony w kwiaty to jedne z częściej stosowanych ozdób domowych, ponieważ ich aranżacja jest niezwykle łatwa, ale też po prostu lubimy ten wzór. Widok kwiatów sprawia nam radość lub nawet przypomina o ukwieconych łąkach i ogrodach, na które przyjemnie się patrzy. Dlatego chętnie przenosimy ten obraz też na zasłony, których używamy. Warto jednak zawrócić uwagę, że modeli zasłon ozdobionych kwiatami jest bardzo dużo. Sprawdzą się one więc zarówno w prowansalskiej kuchni, gdzie wręcz dodatek zasłon z motywem lawendy jest niezbędny, jak i w bardzo eleganckim mieszkaniu wykonanym w nowoczesnej aranżacji.

Szeroki wybór zasłon z motywem kwiatów

Zapewniamy Państwu ogromny wybór, nie tylko wśród modeli zasłon, ale też ich kolorystyki, rodzaju przedstawionych kwiatów czy rozmiarów. Dostaną Państwo również różne rodzaje materiałów. Zasłony do salonu w kwiaty nie muszą być grubymi kotarami, ale też osoby, które ten typ lubią najbardziej, mogą kupić zasłony zaciemniające ozdobione np. różami. Nasze zasłony sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego czy jest ono małe, czy duże, albo jaki jest jego kolor przewodni.

Różnorodne zasłony w kwiaty w wielu rozmiarach

Sprawdzą się one zarówno, gdy szukamy klasycznych zasłon w kwiaty, jak i ich nowoczesnej odsłony. Oprócz ciekawych i różnorodnych wzorów znajdą u nas Państwo zasłony w najbardziej popularnych rozmiarach, jak choćby 145x250 cm, 300x160 cm, czy też bardziej nietypowe rozmiary jak 680x250 cm.

Model Lorena - zasłona w kwiaty wycinane laserowo

Na osobną uwagę zasługuje model Lorena - jednolita, dostępna w wielu kolorach zasłona udekorowana motywem kwiatów, który został wycięty laserowo w tkaninie. Ta nowoczesna zasłona w kwiaty nie tylko wyróżnia się subtelnością na tle odważniejszych i bardziej barwnych kwiecistych motywów, ale pozwoli również wpuścić przez swoje wycięcia promienie słoneczne do wnętrza, w słoneczny dzień zapewniając piękną grę światła i cienia.

  1. Zasłony gładkie czy wzorzyste?
  2. Firany i zasłony - jak łączyć je ze sobą?
  3. Bogato zdobione firany/ zasłony – hit czy kit?
  4. Zasłony na taśmie i na przelotkach - które wybrać i jak je powiesić?
  5. Gramatura materiału na zasłony – co oznacza i jaką wybrać?
  6. Zasłony welurowe do salonu, sypialni, jadalni - jak nadać pomieszczeniu elegancji?