Filtruj według

Szer. firany lub zasłony

Szer. firany lub zasłony

Wys. firany lub zasłony

Wys. firany lub zasłony

Sposób zawieszenia

Sposób zawieszenia

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 200,00 zł

Zasłony w kwiaty

Aktywne filtry

Pokaż 14 z 14 przedmiot(ów)

Wśród zasłon można wyróżnić kilka popularnych rodzajów. Jednym z nich są zasłony w kwiaty. Często nie wyobrażamy sobie mieszkania bez świeżych kwiatów, ściętych do wazonu lub choćby kilku doniczek ustawionych na parapecie z kwitnącymi roślinami. Zasłony w kwiaty są odpowiedzą na dobrą aranżację okna, nie tylko dla osób, które lubią ten motyw. Także, jeśli szukają Państwo niebanalnych zasłon, które odmienią stylizację mieszkania, właśnie ta kategoria zapewni duży wybór ciekawych modeli.

Zasłony w kwiaty to jedne z częściej stosowanych ozdób domowych, ponieważ ich aranżacja jest niezwykle łatwa, ale też po prostu lubimy ten wzór. Widok kwiatów sprawia nam radość lub nawet przypomina o ukwieconych łąkach i ogrodach, na które przyjemnie się patrzy. Dlatego chętnie przenosimy ten obraz też na zasłony, których używamy. Warto jednak zawrócić uwagę, że modeli zasłon ozdobionych kwiatami jest bardzo dużo. Sprawdzą się one więc zarówno w prowansalskiej kuchni, gdzie wręcz dodatek zasłon z motywem lawendy jest niezbędny, jak i w bardzo eleganckim mieszkaniu wykonanym w nowoczesnej aranżacji.

Zapewniamy Państwu ogromny wybór, nie tylko wśród modeli zasłon, ale też ich kolorystyki, rodzaju przedstawionych kwiatów czy rozmiarów. Dostaną Państwo również różne rodzaje materiałów. Zasłony nie muszą być grubymi kotarami, ale też osoby, które ten typ lubią najbardziej mogą kupić zasłony zaciemniające ozdobione np. różami. Nasze zasłony sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego czy jest ono małe czy duże, albo jaki jest jego kolor przewodni.

Najbardziej ukwiecone zasłony to między innymi modele: VANESSA, CHERYL, ELISE czy CALIOPE. Sprawdzą się one zarówno, gdy szukamy klasycznych zasłon w kwiaty, jak i ich nowoczesnej odsłony. Pięknie wygląda też komplet zasłon PAOLA, który z kolei przedstawia inny motyw florystyczny, czyli liście. Oprócz ciekawych i różnorodnych wzorów znajdą u nas Państwo zasłony w najbardziej popularnych rozmiarach, jak choćby 145x250 cm, 300x160 cm, czy też bardziej nietypowe rozmiary jak 680x250 cm.