X

Filtruj według

Sposób zawieszenia
Wys. firany/zasłony
więcej... mniej
Szer. firany/zasłony
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Zasłony gładkie

Pokaż 32 z 449 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Zasłony gładkie są ponadczasowym wyborem do sypialni, salonu, gabinetu i dziecięcego lub młodzieżowego pokoju. Można zamontować je niemalże w każdym pomieszczeniu, w którym chce się stworzyć przytulną i ciepłą aranżację. Dzięki nim łatwiej zapaść w głęboki sen, odcinając dopływ światła z ulicznych latarni, a także przyciemnić pokój, gdy słońce zbyt mocno świeci. Zasłony z gładkich materiałów dobrze wyglądają w połączeniu z wieloma różnymi dodatkami i meblami, dlatego od lat są jednymi z najchętniej wybieranych dekoracji okiennych.

Gładkie materiały zawsze w modzie!

Gładkie, jednolite tkaniny prezentują się znakomicie w niemalże każdej aranżacji. Matowe materiały mogą zdobić zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wnętrze, dodając mu ponadczasowego wdzięku. Dzięki nim łatwo uzupełnić skandynawski salon lub minimalistyczną sypialnię o ożywiający akcent kolorystyczny, a także uzupełnić dziecięcy pokój o dekorację w ulubionym kolorze pociechy. Gładkie zasłony wyglądają dobrze, nawet gdy zmieni się wyposażenie wnętrza i dodatki, dlatego mają uniwersalne zastosowanie przez długie lata.

Zasłony do wysokich i niskich okien.

Zasłony gładkie są dostępne w kilku długościach, dzięki czemu bez trudu dopasowuje się je do posiadanych okien. Do wyboru ma się zasłony o długości 160, 180 i 250 cm, które są odpowiednie zarówno na okna o standardowej wysokości, jak i na wysokie okna tarasowe lub balkonowe. Dzięki temu łatwo stworzyć praktyczną i elegancką aranżację dużych, przestronnych pomieszczeń oraz małych i ciasnych sypialni, w których każdy element wyposażenia powinien być dokładnie przemyślany.

Zasłony w każdym kolorze tęczy.

Wybierając zasłony z gładkiego materiału, łatwo znaleźć wśród nich dekorację okienną w wybranym kolorze. Turkus, czerwień, róż, beż, zieleń - to tylko niewielka część kolorów z pełnej gamy barw gładkich tkanin, z których szyte są zasłony bez wzorów. W kategorii znajdzie się zarówno zwykłe zasłonki dekoracyjne, jak i zasłony zaciemniające, niezastąpione w sypialni.