Lampki świąteczne

Pokaż 3 z 3 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Boże Narodzenie wymaga szczególnej oprawy, a zapewnić ją mogą piękne ozdoby świąteczne. Królują wśród nich akcesoria, dzięki którym do aranżacji przestrzeni mieszkalnej zostaną wprowadzone motywy zimowe, bożonarodzeniowa paleta barw czy światło, nadające wnętrzu przytulności i kreujące klimat sprzyjający spotkaniom w gronie najbliższych. Doskonale sprawdzą się zwłaszcza świąteczne dekoracje świetlne.

Świąteczne lampki LED – udekoruj dom na Boże Narodzenie

Dekoracje świetlne na święta Bożego Narodzenia to atrakcyjna ozdoba każdego salonu. Światło emitowane przez lampki świąteczne LED – niezależnie od jego barwy – pięknie wyeksponuje wszystkie elementy wystroju wnętrza, doskonale komponując się z innymi dekoracjami bożonarodzeniowymi. Znakomicie będzie wyglądała zarówno pojedyncza ozdoba, jak i kurtyna świetlna. Dekoracyjne oświetlenie bożonarodzeniowe szczególnie efektownie będzie się prezentowało o zmroku, a magia świątecznych lampek doskonale wpisze się w uroczystą atmosferę rodzinnego biesiadowania, kolędowania, i radości ze spotkań z bliskimi. Ozdobne światełka szczególnie ucieszą najmłodszych domowników.

Oświetlenie świąteczne ledowe – świecące gwiazdki, choinki, śnieżynki

Oświetlenie świąteczne LED to mieniące się ozdoby o kształtach budzących skojarzenia z Bożym Narodzeniem i zimową aurą za oknami. W asortymencie dekoracji ledowych znajdują się świecące bombki (kurtyna świetlna BAULE), śnieżynki (model SNOWFLAKES), choinki (BAULE) czy gwiazdki i Mikołaje (NOEL). Tego rodzaju oświetlenie świąteczne do domu gwarantuje niepowtarzalny efekt wizualny. Aranżując wnętrze z wykorzystaniem świecących płatków śniegu czy gwiazdek, można stworzyć wyśmienitą imitację rozgwieżdżonego nieba lub prószącego śniegu.

Bożonarodzeniowe kurtyny świetlne – zjawiskowe ozdoby na święta

Przystrajając dom lub mieszkanie na święta, szczególnie spektakularny efekt da się uzyskać, sięgając po kurtyny świetlne, czyli ozdobnie zwisające łańcuchy lampek LED – doskonałym przykładem zdalnie sterowana kurtyna świetlna WIRES. Tego typu świąteczne oświetlenie w postaci girlandy z mnóstwem diod LED będzie stanowić widowiskową ozdobę okna, ściany, drzwi czy bożonarodzeniowej choinki. Zawieszona na oknie kurtyna upiększy nie tylko wnętrze, ale po zmierzchu będzie również widoczna z zewnątrz, przykuwając spojrzenia każdego z przechodniów czy mieszkańców sąsiednich budynków. Świetnie sprawdzi się jako oświetlenie świąteczne w pokoju dziecięcym, salonie lub sypialni.
Modele o odpowiedniej klasie szczelności można też zamocować przed domem, tak aby lampki świąteczne stanowiły dekorację werandy bądź ogrodu.

Świecąca papierowa gwiazda – piękna świąteczna zawieszka

W obecnym sezonie do najmodniejszych trendów w bożonarodzeniowo-noworocznym wystroju wnętrz należą świecące dekoracje na święta w postaci dużych podświetlanych gwiazd z papieru. Doskonały przykład stanowi dekoracja świetlna srebrna GWIAZDA (dostępna także w innych wariantach kolorystycznych). Tego rodzaju świąteczne oświetlenie będzie stanowiło mocny akcent wystroju każdej przestrzeni mieszkalnej.
Świecącą gwiazdę można zawiesić w dowolnym miejscu – zależnie od tego, którą część wnętrza chce się wyeksponować. Spektakularnie będzie się prezentowała zamocowana nad stołem, komodą lub kominkiem. Aby osiągnąć niepowtarzalny efekt dekoracyjny, warto postawić na kilka zawieszek. Można połączyć ze sobą świecące gwiazdy w różnych kolorach lub – chcąc stworzyć dekorację monochromatyczną – zestawić zawieszki w tej samej palecie barw.