Kategorie

X

Filtruj według

Sposób zawieszenia
Wys. firany/zasłony
więcej... mniej
Szer. firany/zasłony
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Zasłony gotowe na taśmie

Pokaż 23 z 23 przedmiot(ów)

Polecane produkty

Zasłony na taśmie są praktyczne i łatwe do zawieszenia na karniszu. Dzięki nim pomieszczenie prezentuje się stylowo i staje się o wiele przytulniejsze. Zasłonki z wszytą taśmą są odpowiednim wyborem zarówno do salonu i sypialni, jak i do innych pomieszczeń. Wystarczy zawiesić je w oknie, a w pomieszczeniu zapanuje przytulna atmosfera. Dodatkowo zasłony zapewnią pełną prywatność o każdej porze dnia i nocy, chroniąc przed spojrzeniami wścibskich sąsiadów i przechodniów.

Zasłony zaciemniające i wycinane laserowo

Wśród zasłonek z wszytą taśmą marszczącą znajdzie się zarówno zasłony zaciemniające, jak i modele dekoracyjne z wzorami wycinanymi laserowo. Dzięki temu bez trudu wybierze się dekoracje okienne do dowolnego pomieszczenia. Modele z tkanin zaciemniających są niezastąpione w sypialni oraz w pokojach dziecięcych, gdzie maluchy układają się na popołudniową drzemkę. Dekoracyjne firany na taśmie z wycinanymi laserowo wzorami są za to odpowiednie do pokojów dziennych, gdzie stanowią jedną z najmodniejszych ozdób ostatnich miesięcy.

Szeroka gama kolorystyczna

Zielone, żółte, czerwone, niebieskie, a może czarne? Zasłony na taśmie są dostępne niemalże w każdym kolorze tęczy. Do wyboru ma się różne kolory zasłon oraz rozmaite odcienie każdej z barw, dzięki czemu bez trudu dopasowuje się je do charakteru aranżacji i własnych preferencji. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że do jednego pomieszczenia można dobrać nawet kilka zasłon na taśmie i zmieniać je w zależności od pory roku lub zbliżających się okazji.

  1. Zasłony na taśmie i na przelotkach - które wybrać i jak je powiesić?
  2. Zasłony na flexach - co musisz o nich wiedzieć?
  3. Firany i zasłony - jak łączyć je ze sobą?
  4. Zasłony gładkie czy wzorzyste?
  5. Jakie zasłony do szarych ścian? Stonowane i ekstrawaganckie aranżacje
  6. Jak powiesić firany i zasłony na jednym karniszu?