Filtruj według

Szer. firany lub zasłony

Szer. firany lub zasłony

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 58,00 zł

Firany gotowe na przelotkach

Aktywne filtry

Pokaż 22 z 22 przedmiot(ów)

Firany na przelotkach są odpowiednie do niemalże każdego pomieszczenia. Można zawiesić je w salonie, jadalni, kuchni, gabinecie, sypialni, a także w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Mnogość wzorów i kolorów sprawia, że łatwo dopasowuje się je do charakteru aranżacji, podkreślając jej styl. Firanki na przelotkach są uniwersalną dekoracją, która najlepiej prezentuje się na karniszach rurkowych, montowanych do ściany.

Firany cieniowane w dwóch kolorach
Cieniowane firany na przelotkach to nowoczesna i elegancka ozdoba. Z powodzeniem mogą zastąpić klasyczne firany i zasłony, dekorując okna balkonowe i tarasowe. Modele montowane na przelotkach są dostępne w wielu długościach, dlatego mogą być montowane zarówno na oknach balkonowych i tarasowych, jak i na oknach o standardowej wysokości. Cieniowane firanki i firany dwukolorowe są dzięki temu ozdobą, która może stać się charakterystycznym elementem dekoracyjnym we wszystkich pomieszczeniach w domu lub mieszkaniu.

Firanki wycinane laserowo
Firanki na przelotkach obejmują dekoracje okienne ze zdobieniami wykonanymi za pomocą technologii laserowej. Nowoczesne wzory wycięte przy użyciu precyzyjnej wiązki lasera są idealnie równe, a krawędzie wszystkich otworów wykazują wysoką odporność na strzępienie. Dzięki firankom wycinanym laserowo, pomieszczenie uzupełnia się o atrakcyjną dekorację okienną. Wzory wycinane laserowo są wykonywane zarówno na tkaninach takich jak sable lub tkaninach lnianopodobny, jak i filc, z którego tworzy się modne ażury.

Łatwe do ułożenia i praktyczne
Atutem firanek na przelotkach jest łatwy montaż i szybkie układanie. Firanka nie wymaga marszczenia i długiego drapowania - wystarczy wsunąć przelotki na karnisz i dopasować szerokość materiału do rozmiarów karnisza. Wszystkie firanki z tej kategorii są nie tylko łatwe do zamontowania, ale również do utrzymania w nienagannym stanie. Bez przeszkód można prać je w pralce automatycznej w temperaturze 30-40 stopni C i prasować w celu usunięcia ewentualnych zagnieceń.