Koło do pływania dla dzieci w wisienki 70cm CHERRY ost. - Nie Tylko Firany
  • Koło do pływania dla dzieci w wisienki 70cm CHERRY ost. - Nie Tylko Firany
  • Koło do pływania dla dzieci w wisienki 70cm CHERRY ost. - Nie Tylko Firany
  • Koło do pływania dla dzieci w wisienki 70cm CHERRY ost. - Nie Tylko Firany
  • Koło do pływania dla dzieci w wisienki 70cm CHERRY ost. - Nie Tylko Firany
Koło do pływania dla dzieci w wisienki 70cm CHERRY ost. - Nie Tylko Firany Koło do pływania dla dzieci w wisienki 70cm CHERRY ost. - Nie Tylko Firany Koło do pływania dla dzieci w wisienki 70cm CHERRY ost. - Nie Tylko Firany Koło do pływania dla dzieci w wisienki 70cm CHERRY ost. - Nie Tylko Firany

Koło do pływania dla dzieci w wisienki 70cm CHERRY ost.

AKCESORIA 10/11

Dmuchane koło kąpielowe w stylu retro

EAN13
WISIENKI-70-ANIJA
Kolor
  • Różowy
Cena brutto
49,90 zł
Ilość

lub zamów przez telefon 22 120 25 77

Ostatnie sztuki w magazynie

doneczas wysyłki: 1 dzień roboczy

donenajtańsza dostawa: 9,99zł

donedarmowa dostawa: powyżej 200zł

Zobacz inne kolory:

Koła dmuchane to popularne plażowe akcesoria. Można je zabrać ze sobą nie tylko na plażę, ale też na basen, nad jezioro czy skorzystać z jego zalet w przydomowym basenie rozstawionym w ogrodzie. Koło do pływania dla dzieci CHERRY będzie świetnym wyborem dla mniejszych dzieci i nastolatków. Sprawdzi się zarówno podczas nauki pływania, jak i relaksu nad wodą. A jego oryginalny design w wisienki sprawi, że dzieci chętnie będą z niego korzystać nad wodą.

Dmuchane koło dla dzieci

Dmuchane koło CHERRY może posłużyć do nauki pływania, jako pomoc, która będzie dziecko unosić na wodzie, aby mogło swobodnie wykonywać ruchy w dowolnym stylu pływackim. Może być też dodatkowym akcesorium dla dziecka, które już potrafi świetnie pływać, ale potrzebna mu dodatkowa pomoc. Albo po prostu można je wykorzystać do leżakowania w wodzie i swobodnego unoszenia się pod okiem opiekunów. Koło CHERRY jest lekkie i wygodne. Pozwala dziecku oswoić się z wodą i bezpiecznie w niej bawić.

Kolorowe koło do pływania

Akcesoria do pływania świetnie sprawdzają się do pływania w basenie, jak i otwartym zbiorniku wodnym. Nasze dmuchane koło CHERRY ma średnicę 70 cm, co oznacza, że jest idealne dla każdego dziecka. Dla osób dorosłych i starszych nastolatków polecamy większe koła dmuchane jak model LOLLIPOPS. Warto pamiętać, aby po zakończeniu zabawy, przetrzeć je wilgotną szmatką i wysuszyć. Nie należy pozostawiać koła w bezpośrednim świetle słonecznym, gdy nie jest używane, ponieważ może powodować odbarwienia. Nie należy nadmiernie nadmuchiwać koła ani nie używać pompki pneumatycznej, ponieważ może to spowodować jego pęknięcie. Dzięki temu zapewnimy sobie najwyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania dmuchanych kół do pływania.

Symbol producenta
WISIENKI-70
Materiał
tworzywo sztuczne
Cena dotyczy
1 szt.

Często kupowane razem