Klamra jabłko złota z patyczkiem ELLENA ost. - Nie Tylko Firany
  • Klamra jabłko złota z patyczkiem ELLENA ost. - Nie Tylko Firany
  • Klamra jabłko złota z patyczkiem ELLENA ost. - Nie Tylko Firany
Klamra jabłko złota z patyczkiem ELLENA ost. - Nie Tylko Firany Klamra jabłko złota z patyczkiem ELLENA ost. - Nie Tylko Firany

Klamra jabłko złota z patyczkiem ELLENA ost.

SPINKA

Plastikowa klamra do upięcia firan lub zasłon

EAN13
J2-ANIJA
Kolor
  • Złoty
Cena brutto
4,90 zł
Ilość

lub zamów przez telefon 22 120 25 77

W magazynie

doneczas wysyłki: 1 dzień roboczy

donenajtańsza dostawa: 9,99zł

donedarmowa dostawa: powyżej 200zł

Upięcie zasłon po bokach firan jest bardzo powszechnym zabiegiem. Żeby podpięcie ładnie wyglądało warto założyć klamrę lub inny upinacz. Bardzo modna jest klamra ELLENA z patyczkiem. Można ją znaleźć w różnych kolorach. Hitem jest klamra jabłuszko w kolorze złotym. Klamra o wymiarach 15x15 cm będzie bardzo dobrze widoczna na materiale, a jednocześnie utrzyma go w ryzach. Klamra z plastiku bardzo dobrze pełni swoją funkcję utrzymywania zasłon spiętych w kokon czy inną formę. Ale też może być gustownym dodatkiem do wnętrza.
Do jakich kolorów będzie pasować złota klamra? Złoto to bardzo ciepły, ale i szlachetny kolor. Można go zestawić z wieloma barwami od bieli, przez żółć i granat po czerń. Oczywiście klamra z patyczkiem najlepiej będzie się odznaczać na jednokolorowych zasłonach w kontrastującej barwie np. szary, ale i na wielobarwnych materiałach może wyglądać dobrze. Jeśli na materiale występują podobne wzory lub barwy komplementujące ciepłą miedź, to i klamra na ich tle ciekawie się zaprezentuje.

Symbol producenta
J2
Cena dotyczy
1 szt.
Rozmiar klamry
15x15 cm
Długość patyczka
21 cm
Kształt
jabłuszko

Produkty, które mogą Cię zainteresować

6 innych produktów w tej samej kategorii: