Okrągła podkładka dekoracyjna pod talerz miedziana 36cm ATTA - Nie Tylko Firany
  • Okrągła podkładka dekoracyjna pod talerz miedziana 36cm ATTA - Nie Tylko Firany
  • Okrągła podkładka dekoracyjna pod talerz miedziana 36cm ATTA - Nie Tylko Firany
  • Okrągła podkładka dekoracyjna pod talerz miedziana 36cm ATTA - Nie Tylko Firany
  • Okrągła podkładka dekoracyjna pod talerz miedziana 36cm ATTA - Nie Tylko Firany
Okrągła podkładka dekoracyjna pod talerz miedziana 36cm ATTA - Nie Tylko Firany Okrągła podkładka dekoracyjna pod talerz miedziana 36cm ATTA - Nie Tylko Firany Okrągła podkładka dekoracyjna pod talerz miedziana 36cm ATTA - Nie Tylko Firany Okrągła podkładka dekoracyjna pod talerz miedziana 36cm ATTA - Nie Tylko Firany

Okrągła podkładka dekoracyjna pod talerz miedziana 36cm ATTA

AKCESORIA 10/11

Okrągła podkładka miedziana pod talerz

EAN13
PODKLADKA-14M
Kolor
  • Miedziany
Cena brutto
6,89 zł
Ilość

lub zamów przez telefon 22 120 25 77

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie1

doneczas wysyłki: 1 dzień roboczy

donenajtańsza dostawa: 9,99zł

donedarmowa dostawa: powyżej 200zł

Wśród elementów wyposażenia kuchni, które są bardzo przydatne, a jednocześnie mogą pełnić formę dekoracji, możemy wymienić podkładki pod talerze. Nasza okrągła podkładka dekoracyjna pod talerz ATTA świetnie sprawdzi się w obu rolach. Zapewni możliwość postawienia talerzy i nieodciśnięcia ich na obrusie czy ochroni go przed delikatnym zachlapaniem. Z drugiej strony jest bardzo ładnym elementem, który w estetyczny sposób przystroi stół czy kuchenną ladę.

Dekoracyjna podkładka pod talerze

Okrągła podkładka ATTA ma średnicę 36 cm. Można na niej postawić zastawę stołową, ale i inne elementy dekoracyjne jak na przykład miskę z owocami czy wazon z ciętymi kwiatami. Ta podkładka kuchenne wykonana jest z elastycznego tworzywa sztucznego, co sprawia, że jest niezwykle wytrzymała na drobne uszkodzenia i nie traci swojego kształtu. PALLA ma wodoodporną powierzchnię, do której nie przywiera brud, a zatem w łatwy sposób można ją wyczyścić. Podkładki ATTA w naszej ofercie występują w wielu wariantach kolorystycznych.

Praktyczna dekoracja stołu

Wybierając podkładkę ATTA mamy pewność, że udekorowany stół będzie pięknie wyglądał. Podkładka ma strukturę plecionki, która wygląda bardzo estetycznie, ale i ma tradycyjnie. Można ją położyć na obrusie z gipiurą, jak nasz VALERIE albo na prostym, jednokolorowym obrusie jak model LILY. Oczywiście podkładki świetnie sprawdzą się położone po prostu na stole, który nie jest przykryty tkaniną lub na meblach, czy kuchennym blacie.

Symbol producenta
PODKLADKA-14M
Materiał
tworzywo sztuczne
Cena dotyczy
1 szt.
Rozmiar podkładki
36 cm

Często kupowane razem