Firana SUSANA z gładkiego woalu 145x250cm

PTK-25B

Firana z biało-czarnego woalu z możliwością spięcia w kokon, dzięki dołączonej do zestawu taśmie. 

Specyficzne kody

Kolor
  • Czarny
Cena brutto
25,90 zł
Ilość
W magazynie

3 dni robocze

czas wysyłki :

9,99zł

najtańsza dostawa :

darmowa dostawa

powyżej 200zł :

Firana gotowa SUSANA wykonana z wysokiej jakości białego woalu. Osiem srebrnych przelotek o średnicy wewnętrznej 4cm pozwala na wygodny montaż firany na karniszu rurkowym. Umieszczony w dolnej części pas woalu z szeroko rozstawionymi obręczami pozwala na uzyskanie kokonu o pożądanej szerokości. Taśmy do upinania firany w kokon wspaniale prezentują się zarówno w formie kokardy jak i prostego węzła. Strzelisty kształt firan SUSANA optycznie podwyższa pomieszczenie dając poczucie większej przestrzeni. Delikatny biały woal nadaje miękkości światłu.

Firany po ułożeniu w kokon wspaniale prezentują się wzdłuż bocznych krawędzi wysokiego okna. Szeroki pas czarnego woalu u szczytu firany i drugi na wysokości obręczy do układania firany w kokon nadają jej interesujący wygląd jednocześnie geometryczny i asymetryczny po upięciu. Firana SUSANA z czarnymi aplikacjami doskonale nada się do wnętrz kolonialnych, jak również przełamie i złagodzi pomieszczenia w stylu industrialnym.

Dostępne cztery wersje kolorystyczne firan SUSANA zachowane są w neutralnych kolorach, co pozwala na łatwą odmianę wyglądu pomieszczenia przy zachowaniu tego samego stylu.

Wysokość
250
Szerokość
145
Sposób zawieszenia
na przelotkach
Kolor
Czarny
Materiał
woal
Symbol producenta
PTK-25B
Skład
100% poliester
Temperatura prania
40° C
Temperatura prasowania
110° C
Cena dotyczy
1 szt.
Wysokość firany/zasłony
250 cm
Szerokość firany/zasłony
145 cm