Panel dekoracyjny z ażurem pudrowy róż na taśmie 120x250cm CLEA - Nie Tylko Firany
  • Panel dekoracyjny z ażurem pudrowy róż na taśmie 120x250cm CLEA - Nie Tylko Firany
  • Panel dekoracyjny z ażurem pudrowy róż na taśmie 120x250cm CLEA - Nie Tylko Firany
  • Panel dekoracyjny z ażurem pudrowy róż na taśmie 120x250cm CLEA - Nie Tylko Firany
  • Panel dekoracyjny z ażurem pudrowy róż na taśmie 120x250cm CLEA - Nie Tylko Firany
Panel dekoracyjny z ażurem pudrowy róż na taśmie 120x250cm CLEA - Nie Tylko Firany Panel dekoracyjny z ażurem pudrowy róż na taśmie 120x250cm CLEA - Nie Tylko Firany Panel dekoracyjny z ażurem pudrowy róż na taśmie 120x250cm CLEA - Nie Tylko Firany Panel dekoracyjny z ażurem pudrowy róż na taśmie 120x250cm CLEA - Nie Tylko Firany

Panel dekoracyjny z ażurem pudrowy róż na taśmie 120x250cm CLEA

FIRANA LAMB. 46/47

Panel ażurowy z białego woalu ozdobiony cyrkoniami 

EAN13
428
Kolor
  • Różowy
Cena brutto
90,90 zł
Ilość

lub zamów przez telefon 22 120 25 77

W magazynie

doneczas wysyłki: 1 dzień roboczy

donenajtańsza dostawa: 9,99zł

donedarmowa dostawa: powyżej 200zł

Dekoracyjne panele na okna cieszą się rosnącą popularnością. Sporo osób wybiera takie element, zamiast tradycyjnej firany. Po pierwsze długi panel ażurowy też może pięknie osłonić okno, a po drugie wygląda bardziej nowocześnie. Jednak panele można też zawiesić w mieszkaniu, które ma tradycyjny styl. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby za pośrednictwem takiego elementu dodać nową ozdobę i zmienić nieco wystrój. Świetnym modelem jest panel dekoracyjny CLEA, który wyróżnia się połączeniem białego woalu z różowym filcem. Jest to naprawdę ciekawe połączenie, które rzadko jest spotykane.

Idealna dekoracja do każdego pokoju

Można się jednak zastanawiać, czy panel z dodatkiem pudrowego różu, będzie pasował do całego mieszkania. Jeśli chcemy zmienić dekorację wnętrza, jak najbardziej. Można go też przypisać do stylu glamour, który obecnie jest bardzo modny. Błyszczące elementy, jak ozdobny pas cyrkonii, który również zdobi panel, również wpisują się w charakterystykę tego stylu urządzania wnętrz. Ze względu na kolor, panel będzie pasował do pokoju dziewczynki. Biały woal w połączeniu z różowym materiałem i ozdobami z cyrkoniami, wygląda naprawdę ciekawie. Takie połączenie może zaskoczyć, ale i wizualnie sprawia, że mieszkanie wydaje się być cieplejsze i bardziej przytulne.

Niepowtarzalny dodatek do wnętrza

Zawieszając nowoczesny panel CLEA, możemy też chcieć dodać do niego inne ozdoby na okno. Najczęściej wybieramy zasłony. Tutaj oferujemy naprawdę duży wybór kolorów, ale i rozmiarów. Do panelu CLEA o wymiarach 120 × 250 cm, świetnie będą wyglądać długie zasłony ELODIA, które również można znaleźć w podobnej kolorystyce.

Przy wyborze produktów z dodatkami ażurowymi warto pamiętać o zalecanym praniu ręcznym.

Sposób zawieszenia
na tunelu
Symbol producenta
428
Skład
100% poliester
Temp. prania
30° C
Temp. prasowania
110° C
Materiał
filc
Materiał
woal
Cena dotyczy
1 szt.
Wysokość panelu
250 cm
Szerokość panelu
120 cm
Wymiar firan/zasłon
Tolerancja +/-5 cm